O Filmini Full HD Türkçe Dublaj İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.5 IMDB Puanı 133 Görüntülenme

O Filmini Full HD Türkçe Dublaj İzle

(ABD)

Yönetmen:

Andy Muschietti

Oyuncular:

Bill Skarsgård, Jaeden Lieberher, Finn Wolfhard, Jack Dylan Grazer, Sophia Lillis, Jeremy Ray Taylor, Wyatt Oleff, Chosen Jacobs, Nicholas Hamilton, Jake Sim, Logan Thompson, Owen Teague, Jackson Robert Scott, Stephen Bogaert, Stuart Hughes, Geoffrey Pounsett, Pip Dwyer, Molly Atkinson
O izle,O full izle,O filmini izle,O hd izle,O 1080P izle,O türkçe dublaj izle,O filmi izle,O türkçe altyazılı izle,O sinema çekimi izle,O sinema filmi izle, Korku ve gerilim filmleri bakımından birçok filme kafa tutacak bir seviyeye ulaşan, oldukçada vizyona girmeden önce de bir kitleye sahip olan bir filmi görmektesiniz. 15 Eylül 2017'de vizyona girecek filmlerin arasında olan, beyazperdeye de aktarılarak seyircisiyle buluşacak olan filmlerin arasında da olmak filme ayriyetten bir katkısıda bulunmaktadır. Olayların da kasabada geçtiği ve 7 tane çocuğa bakan Marie'nin korku dolu hikayesini ele almaktadır. 2 Saat 15 dakika boyunca sürecek olan bu serüven de sizlerin de ekran başında heyecanlı bir şekilde izleyeceğinizi de umuyoruz.
Ünlü yönetmen Andy Muschietti'nin yönetmenliğini üstlendiği ve başarıyla da gerçekleştirdiği, muhteşem kadrosuyla filmi hazırladığını hd bir şekilde izleyebilirsiniz. Filmin oyuncu kadrosuna da baktığımız zaman Bill Skarsgård, Jaeden Lieberher, Finn Wolfhard, Jack Dylan Grazer, Sophia Lillis, Jeremy Ray Taylor, Wyatt Oleff, Chosen Jacobs, Nicholas Hamilton, Jake Sim, Logan Thompson, Owen Teague, Jackson Robert Scott, Stephen Bogaert, Stuart Hughes, Geoffrey Pounsett, Pip Dwyer ve Molly Atkinson gibi oyuncular yer almaktadır. iyi seyirler dileriz!
Reklamı Geç 9 saniye kaldı...

46


O İzle

O izle,O full izle,O filmini izle,O hd izle,O 1080P izle,O türkçe dublaj izle,O filmi izle,O türkçe altyazılı izle,O sinema çekimi izle,O sinema filmi izle, Korku ve gerilim filmleri bakımından birçok filme kafa tutacak bir seviyeye ulaşan, oldukçada vizyona girmeden önce de bir kitleye sahip olan bir filmi görmektesiniz. 15 Eylül 2017’de vizyona girecek filmlerin arasında olan, beyazperdeye de aktarılarak seyircisiyle buluşacak olan filmlerin arasında da olmak filme ayriyetten bir katkısıda bulunmaktadır. Olayların da kasabada geçtiği ve 7 tane çocuğa bakan Marie’nin korku dolu hikayesini ele almaktadır. 2 Saat 15 dakika boyunca sürecek olan bu serüven de sizlerin de ekran başında heyecanlı bir şekilde izleyeceğinizi de umuyoruz.
Ünlü yönetmen Andy Muschietti’nin yönetmenliğini üstlendiği ve başarıyla da gerçekleştirdiği, muhteşem kadrosuyla filmi hazırladığını hd bir şekilde izleyebilirsiniz. Filmin oyuncu kadrosuna da baktığımız zaman Bill Skarsgård, Jaeden Lieberher, Finn Wolfhard, Jack Dylan Grazer, Sophia Lillis, Jeremy Ray Taylor, Wyatt Oleff, Chosen Jacobs, Nicholas Hamilton, Jake Sim, Logan Thompson, Owen Teague, Jackson Robert Scott, Stephen Bogaert, Stuart Hughes, Geoffrey Pounsett, Pip Dwyer ve Molly Atkinson gibi oyuncular yer almaktadır. iyi seyirler dileriz!

O Filmini Full HD Türkçe Dublaj İzle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?