Alita Battle Angel 2018 Sinema Filmini İzle | Full Film izle, HD Film izle, 1080p izle
Alita Battle Angel 2018 Sinema Filmini İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.0 IMDB Puanı 310 Görüntülenme

Alita Battle Angel 2018 Sinema Filmini İzle

(ABD, Arjantin, Kanada)

Yönetmen:

Robert Rodriguez

Oyuncular:

Rosa Salazar, Christoph Waltz, Jackie Earle Haley, Jennifer Connelly, Ed Skrein, Eiza Gonzalez, Mahershala Ali, Jorge Lendeborg Jr., Lana Condor, Michelle Rodriguez, Casper Van Dien
Yepyeni bir bilim kurgu filmi Alita Battle Angel izle, Alita: Battle Angel Türkçe dublaj altyazılı izle, Alita Battle Angel full hd izle seçenekleriyle izleyiciye aktarılan harika film ilk kez bu adreste! Japon mangaka (çizgi film yazarı) Yukito Kishiro'nun kaleminden doğan Battle Angel Alita çizgi dizisinden beyazperdeye uyarlanan film ile birlikteyiz. Günümüzden yaklaşık 500 yıl sonrasında yaşanan olayları anlatan animasyon filmidir Alita Battle Angel. Geçmişte, şimdilerde ve gelecekte olacağını bildiğimiz toplumsal tabakalaşma 26. yüzyılda da devam etmektedir. Zenginler ve fakirler; asiller ve soylular ile ezilen soysuzlar. Dünya yapay zeka konusunda uzun mesafe kat etmiş, insanlık büyük bir yıkımın ortasındadır. Tiphares ve Scrap Yard adında iki bölgede insanlar yaşamaktadır. Zengin ve soylular Tiphares'de hayatını devam ettirirken Scrap Yard'da fakirler yaşamaktadır. Tiphares şehrinden kovulan mühendis Ido, Scrap Yard'da yaşamaya başlar. Burada yaşamaya alışmak zordur. Doktor ido'yu bu şehre bağlayan şey bir kız cinsiyetli cyborg robotudur. Bir çöplükten cyborg kız bulur. Bakımı ve onarımını yapar, ona Alita ismini verir. Alita ölen kedisinin ismidir. Bu robotu süper robot olarak tasarlar. Şehirde adaletin temsilcisi haline gelen Alita kimlik aramaya başlar, film de tam bu noktada başlar. Alita ve doktor İdo'nun müthiş birlikteliği harika bir filmde izleyiciye aktarılıyor.

Film yönetmen koltuğunda Robert Rodriguez oturuyor. Sizler de etkileyici bir bilim kurgu aksiyon filmi izlemek için doğru adrestesiniz. Filmi izledikten sonra kıymetli yorumlarınızı beraberinde film sayfasına aktarmanızı istiyoruz. Film hakkında olumlu veya olumsuz görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Sizlerin keyifle izleyeceğiniz bir yapıt olduğunu iddia ediyoruz. Yepyeni sinema filmlerinin adresinden Alita: Battle Angel sinema çekimi izle'yi sorunsuzca kota dostu olarak sunduk. İyi seyirler dileriz.
Reklamı Geç 9 saniye kaldı...

46


Alita: Battle Angel İzle

Yepyeni bir bilim kurgu filmi Alita Battle Angel izle, Alita: Battle Angel Türkçe dublaj altyazılı izle, Alita Battle Angel full hd izle seçenekleriyle izleyiciye aktarılan harika film ilk kez bu adreste! Japon mangaka (çizgi film yazarı) Yukito Kishiro’nun kaleminden doğan Battle Angel Alita çizgi dizisinden beyazperdeye uyarlanan film ile birlikteyiz. Günümüzden yaklaşık 500 yıl sonrasında yaşanan olayları anlatan animasyon filmidir Alita Battle Angel. Geçmişte, şimdilerde ve gelecekte olacağını bildiğimiz toplumsal tabakalaşma 26. yüzyılda da devam etmektedir. Zenginler ve fakirler; asiller ve soylular ile ezilen soysuzlar. Dünya yapay zeka konusunda uzun mesafe kat etmiş, insanlık büyük bir yıkımın ortasındadır. Tiphares ve Scrap Yard adında iki bölgede insanlar yaşamaktadır. Zengin ve soylular Tiphares’de hayatını devam ettirirken Scrap Yard’da fakirler yaşamaktadır. Tiphares şehrinden kovulan mühendis Ido, Scrap Yard’da yaşamaya başlar. Burada yaşamaya alışmak zordur. Doktor ido’yu bu şehre bağlayan şey bir kız cinsiyetli cyborg robotudur. Bir çöplükten cyborg kız bulur. Bakımı ve onarımını yapar, ona Alita ismini verir. Alita ölen kedisinin ismidir. Bu robotu süper robot olarak tasarlar. Şehirde adaletin temsilcisi haline gelen Alita kimlik aramaya başlar, film de tam bu noktada başlar. Alita ve doktor İdo’nun müthiş birlikteliği harika bir filmde izleyiciye aktarılıyor.

Film yönetmen koltuğunda Robert Rodriguez oturuyor. Sizler de etkileyici bir bilim kurgu aksiyon filmi izlemek için doğru adrestesiniz. Filmi izledikten sonra kıymetli yorumlarınızı beraberinde film sayfasına aktarmanızı istiyoruz. Film hakkında olumlu veya olumsuz görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Sizlerin keyifle izleyeceğiniz bir yapıt olduğunu iddia ediyoruz. Yepyeni sinema filmlerinin adresinden Alita: Battle Angel sinema çekimi izle’yi sorunsuzca kota dostu olarak sunduk. İyi seyirler dileriz.

Alita: Battle Angel 2018 Sinema Filmini İzle

  • Yorumlar
  • Detaylar