Aquarius (2016) Filmi Türkçe Dublaj Full 1080p İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.8 IMDB Puanı 3,256 Görüntülenme

Aquarius (2016) Filmi Türkçe Dublaj Full 1080p İzle

(2016 - Brezilya)

Yönetmen:

Kleber Mendonça Filho

Oyuncular:

Sonia Braga, Humberto Carrão, Maeve Jinkings, Irandhir Santos, Zoraide Coleto
Yabancı yapım film Aquarius izle başlığında birlikteyiz. Artık emekliliğinin sefasını sürmek isteyen Clara sessiz sakin bir yerde hayatını devam ettirmek ister. Öyle ki tüm iş hayatı müzik ve ses üzerinedir. Müzik eleştirmenliğinden emekli Clara, Boa Viagem Sahili'nin hemen bitişiğinde yer alan Aquarius apartmanındaki şirin dairesinde yaşamaktadır. Koca binada tek başınadır. Bunun sebebi ise tüm apartman sakinlerinin güzel ücretler karşılığında dairesini bir inşaat şirketine satmasıdır. Clara tüm tekliflere rağmen evini satmaya ikna olmaz. Çünkü onun aradığı sahil kenarındaki evindeki huzurunu daha uzun bir süre devam ettirmektedir. Müteahhit ve Clara'nın çevresindeki insanlar onu ikna etme adına zor kullanmaya başlayacaklardır.

Yabancı filmimiz Türkçe dublaj olarak sunuluyor. Dram kategorisinde sunulan film 65 yaşındaki Clara'nın hikayesine odaklanıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Sonia Braga, Humberto Carrão, Maeve Jinkings, Irandhir Santos, Zoraide Coleto gibi isimleri görmekteyiz. Film Brezilya yapımıdır. Bonfim şirketi ve başrol oyuncusu Clara arasında bakalım ne tür çekişmeler yaşanacak? Sinemaseverlerin merakla beklediği film ekranları başındaki seyircilerle buluşuyor. 2017 Filmi denince akla gelen etkileyici filmde herkese iyi seyirler dileriz. Film için görüşlerinizi aktarmak adına yorum yapmayı unutmayın. Bizleri takipte kalın.
Reklamı Geç 9 saniye kaldı...

46


Aquarius 2016 izle

Yabancı yapım film Aquarius izle başlığında birlikteyiz. Artık emekliliğinin sefasını sürmek isteyen Clara sessiz sakin bir yerde hayatını devam ettirmek ister. Öyle ki tüm iş hayatı müzik ve ses üzerinedir. Müzik eleştirmenliğinden emekli Clara, Boa Viagem Sahili’nin hemen bitişiğinde yer alan Aquarius apartmanındaki şirin dairesinde yaşamaktadır. Koca binada tek başınadır. Bunun sebebi ise tüm apartman sakinlerinin güzel ücretler karşılığında dairesini bir inşaat şirketine satmasıdır. Clara tüm tekliflere rağmen evini satmaya ikna olmaz. Çünkü onun aradığı sahil kenarındaki evindeki huzurunu daha uzun bir süre devam ettirmektedir. Müteahhit ve Clara’nın çevresindeki insanlar onu ikna etme adına zor kullanmaya başlayacaklardır.

Yabancı filmimiz Türkçe dublaj olarak sunuluyor. Dram kategorisinde sunulan film 65 yaşındaki Clara’nın hikayesine odaklanıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Sonia Braga, Humberto Carrão, Maeve Jinkings, Irandhir Santos, Zoraide Coleto gibi isimleri görmekteyiz. Film Brezilya yapımıdır. Bonfim şirketi ve başrol oyuncusu Clara arasında bakalım ne tür çekişmeler yaşanacak? Sinemaseverlerin merakla beklediği film ekranları başındaki seyircilerle buluşuyor. 2017 Filmi denince akla gelen etkileyici filmde herkese iyi seyirler dileriz. Film için görüşlerinizi aktarmak adına yorum yapmayı unutmayın. Bizleri takipte kalın.

Aquarius (2016) Filmi Türkçe Dublaj Full 1080p İzle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?