Arif v 216 (2018) Cem Yılmaz Komedi Filmi Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.5 IMDB Puanı 1 Yorum 2,414 Görüntülenme

Arif v 216 (2018) Cem Yılmaz Komedi Filmi Full HD İzle

(2018 - Türkiye)

Yönetmen:

Kıvanç Baruönü

Oyuncular:

Cem Yılmaz, Ozan Güven, Seda Bakan, Zafer Algöz, Farah Zeynep Abdullah
Sırada efsane bir Cem Yılmaz filmi olan GORA'nın ikincisi diyebileceğimiz, 216 adındaki robot ve ana karakter Arif ile gelen bir film var. Türkiye'de esnaflık yapan Arif halı kilim dokuma ürünleri satmaya devam ederken eskiden yaşadığı uzay serüveninden kopup gelen 216 sıradan hayatına renk katacaktır. İkili çok daha enfes maceralara yelken açacak, izleyenleri büyüleyecek. oldukça akıllı bir robot olan 216 insanlardan pek farklı olmayan zekası ve görünüşü ile karşımıza çıkıyordu. Güzel karakter Arif ise esprileriyle kırıp geçirecek. İlk filmde özgürlüğü için savaşan Arif, Komutan Logar başta olmak üzere pek çok uzaylıyla karşı karşıya geliyordu. Bilindiği üzere aksiyon dolu filmde Arif sevdiği kadın Ceku ile uzay serüveninde tanışıyordu. Ceku'yu İstanbul'a getirdikten sonra mutlu mesut yaşayıp giden ikilinin kapısını tekrardan bir uzaylı çalacak, o da 216'dan başkası değil. Bakalım filmde ne tür olaylar gelişecek.

Cem Yılmaz'ın yazıp yönettiği filmde pek çok yıldız isme rastlıyoruz. Bu isimleri Cem Yılmaz, Ozan Güven, Seda Bakan, Zafer Algöz, Farah Zeynep Abdullah olarak sıralamam mümkün. Ozan Güven karşımıza 216 rolüyle çıkarken Cem Yılmaz tekrardan Arif rolüyle gönüllerimize taht kuracak. İzlemenizi şiddetle tavsiye edebileceğimiz bir film. Tüm sinemaseverlere iyi seyirler.
Reklamı Geç 9 saniye kaldı...

46


Arif v 216 izle

Sırada efsane bir Cem Yılmaz filmi olan GORA’nın ikincisi diyebileceğimiz, 216 adındaki robot ve ana karakter Arif ile gelen bir film var. Türkiye’de esnaflık yapan Arif halı kilim dokuma ürünleri satmaya devam ederken eskiden yaşadığı uzay serüveninden kopup gelen 216 sıradan hayatına renk katacaktır. İkili çok daha enfes maceralara yelken açacak, izleyenleri büyüleyecek. oldukça akıllı bir robot olan 216 insanlardan pek farklı olmayan zekası ve görünüşü ile karşımıza çıkıyordu. Güzel karakter Arif ise esprileriyle kırıp geçirecek. İlk filmde özgürlüğü için savaşan Arif, Komutan Logar başta olmak üzere pek çok uzaylıyla karşı karşıya geliyordu. Bilindiği üzere aksiyon dolu filmde Arif sevdiği kadın Ceku ile uzay serüveninde tanışıyordu. Ceku’yu İstanbul’a getirdikten sonra mutlu mesut yaşayıp giden ikilinin kapısını tekrardan bir uzaylı çalacak, o da 216’dan başkası değil. Bakalım filmde ne tür olaylar gelişecek.

Cem Yılmaz’ın yazıp yönettiği filmde pek çok yıldız isme rastlıyoruz. Bu isimleri Cem Yılmaz, Ozan Güven, Seda Bakan, Zafer Algöz, Farah Zeynep Abdullah olarak sıralamam mümkün. Ozan Güven karşımıza 216 rolüyle çıkarken Cem Yılmaz tekrardan Arif rolüyle gönüllerimize taht kuracak. İzlemenizi şiddetle tavsiye edebileceğimiz bir film. Tüm sinemaseverlere iyi seyirler.

Arif v 216 (2018) Cem Yılmaz Komedi Filmi Full HD İzle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (1)