Atçalı 2017 Yerli Filmi Full HD Tek Parça 1080p İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.0 IMDB Puanı 877 Görüntülenme

Atçalı 2017 Yerli Filmi Full HD Tek Parça 1080p İzle

(2017 - Türkiye)

Yönetmen:

Hakan Şahin

Oyuncular:

Gökhan Keser , Cemal Hünal , Ceren Kaplakarslan , Hülya Şen , Hasan Yalnızoğlu
Yerli Dram ve Tarih filmi kategorisindeki atçalı kel mehmet filmi 2016 izle ve Atçalı Kel Mehmet izle için doğru adrestesiniz. Atça Kasabası'nın ağası Şerif Hüseyin bir güreş müsabakasının kazananına "Dile benden ne dilersen?" sorusunu yöneltir. Bu soru karşısında Mehmet, ağanın kızını ister. Şerif Hüseyin bu soruyu fazlaca münasebetsiz bulur. Mehmet'e işkence dolu anılar bırakır. Ağanın zulmünden kaçan Mehmet eşkiya olur. Civar köyde Atçalı lakabıyla nam salan Mehmet, zenginden alır fakire verir. Kötüyü cezalandırır. Adeta iyilik meleği gibi dağlarda gezer. O dönemlerde Osmanlı Devleti'nin halkına karşı adaletsiz tutumu da Mehmet'i rahatsız eder. O artık halk kahramanı Atçalı Kel Mehmet'tir.

Başrol oyuncusu Gökhan Keser olarak belirlenen film Hakan Şahin tarafından yönetiliyor. Tarihimizde yaşamış kahramanlardan biri olan Mehmet Efe'nin kahramanlık öyküsü 720p kalitesiyle online olarak ekranlarınızda. Aydın ilinin kahramanının destansı öyküsünde herkese iyi seyirler.
Reklamı Geç 9 saniye kaldı...

46


Atçalı izle

Yerli Dram ve Tarih filmi kategorisindeki atçalı kel mehmet filmi 2016 izle ve Atçalı Kel Mehmet izle için doğru adrestesiniz. Atça Kasabası’nın ağası Şerif Hüseyin bir güreş müsabakasının kazananına “Dile benden ne dilersen?” sorusunu yöneltir. Bu soru karşısında Mehmet, ağanın kızını ister. Şerif Hüseyin bu soruyu fazlaca münasebetsiz bulur. Mehmet’e işkence dolu anılar bırakır. Ağanın zulmünden kaçan Mehmet eşkiya olur. Civar köyde Atçalı lakabıyla nam salan Mehmet, zenginden alır fakire verir. Kötüyü cezalandırır. Adeta iyilik meleği gibi dağlarda gezer. O dönemlerde Osmanlı Devleti’nin halkına karşı adaletsiz tutumu da Mehmet’i rahatsız eder. O artık halk kahramanı Atçalı Kel Mehmet’tir.

Başrol oyuncusu Gökhan Keser olarak belirlenen film Hakan Şahin tarafından yönetiliyor. Tarihimizde yaşamış kahramanlardan biri olan Mehmet Efe’nin kahramanlık öyküsü 720p kalitesiyle online olarak ekranlarınızda. Aydın ilinin kahramanının destansı öyküsünde herkese iyi seyirler.

Atçalı 2017 Yerli Filmi Full HD Tek Parça 1080p İzle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?