Atomic Blonde | The Coldest City (2017) Türkçe Dublaj HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.6 IMDB Puanı 1,452 Görüntülenme

Atomic Blonde | The Coldest City (2017) Türkçe Dublaj HD İzle

(2017 - ABD)

Yönetmen:

David Leitch

Oyuncular:

Charlize Theron, James McAvoy, John Goodman, Toby Jones, Eddie Marsan
The Coldest City izle, The Coldest City 2017 izle, Atomic Blonde Türkçe dublaj izle, Atomic blonde 2017 izle. Lorraine Broughton adındaki suikastçı kadın gizli haber alma servisi için çalışmaktadır. Sarı saçları ve üstün dövüş yetenekleri ile dikkat çeken Broughton bu konuda şan şöhret sahibidir. Soğuk Savaş Dönemi'nde işlenmiş olan bir cinayeti aydınlatma görevini üstlenmiştir. Görevi gereği Berlin'e gönderilir. Burada David Percival adındaki görevli işe tanışır. Bu büyük görevinde en büyük destekçisi David Percival olacaktır. Gizli yollarla geldiği burada bulunması ifşa olunca tüm rakipleri onun üstünde yoğunlaşır. Pek çok rakibi ile mücadele etmek zorunda kalacaktır. Onun bu mücadelesi büyük aksiyon ve gerilim dolu dakikalara yol açacak, sinemaseverlere büyük macera yaşatacaktır. Lorraine Broughton hem kendini kurtarmak hem de manevi değerleri ile görevine sadık kalmak için içinden çıkılmaz bir komplo ile mücadele edecektir. Bakalım başka Atomik Sarışın izle ne gibi olaylara sahne olacak?

Antony Johnston'un aynı isimde yayımladığı kitabından uyarlama filmin yönetmen koltuğunda David Leitch oturuyor. Ayrıca belirtmek isteriz ki oyuncu kadrosunda Charlize Theron, James McAvoy, John Goodman, Toby Jones, Eddie Marsan gibi isimlere yer veriliyor. John Wick'in kadın versiyonu diyebiliriz Lorraine için :) Pek çok kişi büyük merakla bekliyordu bu filmi. İlk kez 720p kalitede sinema filmi bu adreste yer alıyor. İyi seyirler dileriz.
Reklamı Geç 9 saniye kaldı...

46


Atomic Blonde izle

The Coldest City izle, The Coldest City 2017 izle, Atomic Blonde Türkçe dublaj izle, Atomic blonde 2017 izle. Lorraine Broughton adındaki suikastçı kadın gizli haber alma servisi için çalışmaktadır. Sarı saçları ve üstün dövüş yetenekleri ile dikkat çeken Broughton bu konuda şan şöhret sahibidir. Soğuk Savaş Dönemi’nde işlenmiş olan bir cinayeti aydınlatma görevini üstlenmiştir. Görevi gereği Berlin’e gönderilir. Burada David Percival adındaki görevli işe tanışır. Bu büyük görevinde en büyük destekçisi David Percival olacaktır. Gizli yollarla geldiği burada bulunması ifşa olunca tüm rakipleri onun üstünde yoğunlaşır. Pek çok rakibi ile mücadele etmek zorunda kalacaktır. Onun bu mücadelesi büyük aksiyon ve gerilim dolu dakikalara yol açacak, sinemaseverlere büyük macera yaşatacaktır. Lorraine Broughton hem kendini kurtarmak hem de manevi değerleri ile görevine sadık kalmak için içinden çıkılmaz bir komplo ile mücadele edecektir. Bakalım başka Atomik Sarışın izle ne gibi olaylara sahne olacak?

Antony Johnston’un aynı isimde yayımladığı kitabından uyarlama filmin yönetmen koltuğunda David Leitch oturuyor. Ayrıca belirtmek isteriz ki oyuncu kadrosunda Charlize Theron, James McAvoy, John Goodman, Toby Jones, Eddie Marsan gibi isimlere yer veriliyor. John Wick’in kadın versiyonu diyebiliriz Lorraine için 🙂 Pek çok kişi büyük merakla bekliyordu bu filmi. İlk kez 720p kalitede sinema filmi bu adreste yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Atomic Blonde | The Coldest City (2017) Türkçe Dublaj HD İzle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?