Babamın Kanatları (2016) Yerli Dram filmi Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.5 IMDB Puanı 1,887 Görüntülenme

Babamın Kanatları (2016) Yerli Dram filmi Full HD İzle

(2016 - Türkiye)

Yönetmen:

Kıvanç Sezer

Oyuncular:

Menderes Samancılar, Tansel Öngel, Kübra Kip, Musab Ekici
Babamın Kanatları 2016 izle. Emektar işçi İbrahim inşaat ameleliğinden kazandığı az miktardaki parayla bir yandan kendi İstanbul'da geçinirken diğer yandan memleketindeki ailesini geçindirmeye çalışır. Kanser hastası olduğunu ve az bir ömrü kaldığını öğrenir. Talihsiz adam çaresizce çalışmaya devam eder. Bir yandan çok özlediği ve sevdiği ailesi, diğer yandan kendi dertleri ile uğraşması gerekmektedir. Yusuf ise İbrahim'in yeğenidir. Yusuf gözünü para hırsı bürümüş bir gençtir. Psikolojik olarak zor dönemler geçiren ve canla başla çalışan amcasını hiç anlamaz. İbrahim vadesi yetince ailesine ne bırakacaktır? Bunu düşünmeyle son günlerini de zehir etmeye başlar.

Kıvanç Sezer'in yönetmenliğe adım attığı Babamın Kanatları izle filmi Türkiye'de işçi kazaları ve ölümlerine tüm açıklığıyla dikkat çekiyor. 2016 yapımı full hd filmimiz dram kategorisinde izlemeye hazır. Filmin oyuncu kadrosunda Menderes Samancılar başta olmak üzere Tansel Öngel, Kübra Kip, Musab Ekici gibi pek çok isim bulunuyor. Büyük merak uyandıran sinema filmi ekranlarınızda. Sinemaseverlerin film izlemek için tek adresinde filmi izlediğiniz için teşekkür eder, keyifli seyirler dileriz.
Reklamı Geç 9 saniye kaldı...

46


Babamın Kanatları izle

Babamın Kanatları 2016 izle. Emektar işçi İbrahim inşaat ameleliğinden kazandığı az miktardaki parayla bir yandan kendi İstanbul’da geçinirken diğer yandan memleketindeki ailesini geçindirmeye çalışır. Kanser hastası olduğunu ve az bir ömrü kaldığını öğrenir. Talihsiz adam çaresizce çalışmaya devam eder. Bir yandan çok özlediği ve sevdiği ailesi, diğer yandan kendi dertleri ile uğraşması gerekmektedir. Yusuf ise İbrahim’in yeğenidir. Yusuf gözünü para hırsı bürümüş bir gençtir. Psikolojik olarak zor dönemler geçiren ve canla başla çalışan amcasını hiç anlamaz. İbrahim vadesi yetince ailesine ne bırakacaktır? Bunu düşünmeyle son günlerini de zehir etmeye başlar.

Kıvanç Sezer’in yönetmenliğe adım attığı Babamın Kanatları izle filmi Türkiye’de işçi kazaları ve ölümlerine tüm açıklığıyla dikkat çekiyor. 2016 yapımı full hd filmimiz dram kategorisinde izlemeye hazır. Filmin oyuncu kadrosunda Menderes Samancılar başta olmak üzere Tansel Öngel, Kübra Kip, Musab Ekici gibi pek çok isim bulunuyor. Büyük merak uyandıran sinema filmi ekranlarınızda. Sinemaseverlerin film izlemek için tek adresinde filmi izlediğiniz için teşekkür eder, keyifli seyirler dileriz.

Yaktın Beni Yerli Filmi Full HD Tek Parça izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?