Beyaz Balina (2017) Tek Parça Full 1080p kalite İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.0 IMDB Puanı 1,448 Görüntülenme

Beyaz Balina (2017) Tek Parça Full 1080p kalite İzle

(2017 - Türkiye)

Yönetmen:

Uygur Öztürk

Oyuncular:

Güneş Sayın, Umut Karadağ, Kaan Ürkmez, Efe Karaman, Erden Alkan
Beyaz Balina izle. Ali küçük yaşında anne ve babasını kaybedince memleketine dedesinin yanına taşınır. Buraya uyum sağlama konusunda biraz sıkıntı çeker. Çevresinde bulunan çocuklar onu sürekli dışlamaktadır. Özellikle köyün en yaramaz çocuğu Vahap sevdiği kızdan kıskanmaktadır. Bu yüzden Ali'ye etmediğini bırakmaz. Bu durum karşısında Ali sürekli sabreder. Zaman geçtikçe küçük bedenlerine göre büyük düşmanlık besleyen bu ikili zamanla çok büyük dost olacaktır. Ali eskiden okuduğu Moby Dick - Beyaz Balina kitabını dostu Vahap'a anlatır. Bu roman ve romanda geçen karakterler bu iki dostun büyük tutkusu olur. Yarım kalan romanın devamını bulmak bu köy ortamında hiçte kolay değildir.

Yapım ve yönetiminde Uygur Öztürk'ün yer aldığı Dram filmi iki küçük çocuğun dostluğunu konu alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Güneş Sayın, Umut Karadağ, Kaan Ürkmez, Efe Karaman, Erden Alkan gibi isimler yer alıyor. Efsane film herkesin film keyfine hitap ediyor. İyi seyirler diliyoruz.
Reklamı Geç 9 saniye kaldı...

46


Beyaz Balina izle

Beyaz Balina izle. Ali küçük yaşında anne ve babasını kaybedince memleketine dedesinin yanına taşınır. Buraya uyum sağlama konusunda biraz sıkıntı çeker. Çevresinde bulunan çocuklar onu sürekli dışlamaktadır. Özellikle köyün en yaramaz çocuğu Vahap sevdiği kızdan kıskanmaktadır. Bu yüzden Ali’ye etmediğini bırakmaz. Bu durum karşısında Ali sürekli sabreder. Zaman geçtikçe küçük bedenlerine göre büyük düşmanlık besleyen bu ikili zamanla çok büyük dost olacaktır. Ali eskiden okuduğu Moby Dick – Beyaz Balina kitabını dostu Vahap’a anlatır. Bu roman ve romanda geçen karakterler bu iki dostun büyük tutkusu olur. Yarım kalan romanın devamını bulmak bu köy ortamında hiçte kolay değildir.

Yapım ve yönetiminde Uygur Öztürk’ün yer aldığı Dram filmi iki küçük çocuğun dostluğunu konu alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Güneş Sayın, Umut Karadağ, Kaan Ürkmez, Efe Karaman, Erden Alkan gibi isimler yer alıyor. Efsane film herkesin film keyfine hitap ediyor. İyi seyirler diliyoruz.

Beyaz Balina (2017) Tek Parça Full 1080p kalite İzle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?