Bilal: A New Breed of Hero (2016) Türkçe Dublaj Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.4 IMDB Puanı 1 Yorum 3,325 Görüntülenme

Bilal: A New Breed of Hero (2016) Türkçe Dublaj Full HD İzle

(2015 - Birleşik Arap Emirlikleri)

Yönetmen:

Khurram H. Alavi, Ayman Jamal

Oyuncular:

Seslendirenler : Adewale Akinnuoye-Agbaje , Ian McShane , Thomas Ian Nicholas , China Anne McClain , Michael Gross
Bilal-i habeşi filmi animasyon 2015 yapımı film Bilal izle, 720p ve 1080p kalitede Bilal özgürlüğün sesi izle filmi Bilal Türkçe dublaj izle seçeneğiyle ekranlarınızda. Son hak din olan Müslümanlığın doğuşunun sembollerinden biri olan Bilal-i Habeşi'nin çocukluğundan itibaren hayatı, yaşadığı zorluklar animasyon filminin konusunu oluşturuyor. Günümüzden yaklaşık on asır eskiden yaşayan cesur yürekli Bilal izle adındaki çocuk büyük bir imparator olmak istemektedir. Bu hayalini nasıl gerçeğe dönüştüreceğini düşünedururken Bilal'in kız kardeşi talihsiz bir şekilde kaçırılır. Bu durum karşısında ilk başta korku içindeki Bilal adaletsiz ve kötülüğün hüküm sürdüğü dünyada sesini çıkarmaya başlayacaktır. Bu kötülük karşısında duruşu ve cesur yüreği ile hepimizin tanıdığı ve rahmetle andığı Bilal'in bugünkü konumu bu şekilde şekillenmeye başlar.
Reklamı Geç 9 saniye kaldı...

46


Bilal: A New Breed of Hero izle

Bilal-i Habeşi filmi animasyon 2015 yapımı film Bilal izle, 720p ve 1080p kalitede Bilal özgürlüğün sesi izle filmi Bilal Türkçe dublaj izle seçeneğiyle ekranlarınızda. Son hak din olan Müslümanlığın doğuşunun sembollerinden biri olan Bilal-i Habeşi’nin çocukluğundan itibaren hayatı, yaşadığı zorluklar animasyon filminin konusunu oluşturuyor. Günümüzden yaklaşık on asır eskiden yaşayan cesur yürekli Bilal izle adındaki çocuk büyük bir imparator olmak istemektedir. Bu hayalini nasıl gerçeğe dönüştüreceğini düşünedururken Bilal’in kız kardeşi talihsiz bir şekilde kaçırılır. Bu durum karşısında ilk başta korku içindeki Bilal adaletsiz ve kötülüğün hüküm sürdüğü dünyada sesini çıkarmaya başlayacaktır. Bu kötülük karşısında duruşu ve cesur yüreği ile hepimizin tanıdığı ve rahmetle andığı Bilal’in bugünkü konumu bu şekilde şekillenmeye başlar.

Bilal 2016 full izle

İlk müezzin Bilali Habeşi’nin dram dolu hikayesi epik bir kurgu ile animasyon filminde ekranlara geliyor. Khurram H. Alavi yönetmenliğindeki filmin yapımı Birleşik Arap Emirlikleri’nde tamamlanıyor. Filmimiz nefes kesecek aksiyon sahnelerine yer vermiş. Sinemaseverlerin de merakla beklediği bir film olduğunu söyleyebiliriz. Sizlerin de bu kaliteli yapımı Bilal İzle başlığı altında izlemesini tavsiye ederiz. Full HD kalitedeki film Türkçe olarak alt yazılı veya dublaj seçenekleriyle geliyor. Filmde herkese iyi seyirler dileriz.

Bilal: A New Breed of Hero (2016) Türkçe Dublaj Full HD İzle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (1)