Coco (2017) Filmini Full HD Türkçe Altyazılı İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.0 IMDB Puanı 1 Yorum 226 Görüntülenme

Coco (2017) Filmini Full HD Türkçe Altyazılı İzle

(ABD)

Yönetmen:

Lee Unkrich, Adrian Molina

Oyuncular:

Anthony Gonzalez (VIII), Benjamin Bratt, Gael García Bernal, Anthony Gonzalez, Benjamin Bratt, Gael Garcia Bernal, Edward James Olmos, Renee Victor, Alanna Ubach, Alfonso Arau, Herbert Siguenza, Cheech Marin, Lombardo Boyar, Gabriel Iglesias
Coco 2017 izle , tüm çocuklar ekran başına! Dikkat çeken bir animasyon filmi ile ekranlarınız şenleniyor. Henüz 12.yaşında küçük bir çocuk olan Miguel'in hikayesine şahitlik ediyoruz. Miguel fanı olduğu Ernesto de la Cruz'u görmeyi çok istemektedir. Meksikalı gitarist Ernesto de la Cruz, talihsiz bir şekilde hayatını kaybeder. Miguel'in onu görme şansı tamamen kaybolmuştur. Daha doğrusu o böyle düşünmektedir. Gününü Ernesto'nun şarkılarını dinleyerek geçirmektedir. Bir gün ünlü müzisyenin çok sevdiği ve sahnede kullandığı gitarını bulur. Bu gitarı kullanan küçük Miguel çok tuhaf ve beklemediği bir anda ölüler diyarına gider. Buraya gelmenin şaşkınlığını üstünden atınca buradan kurtulma yollarını arar. Bir gün Hector adında bir hilekar ile karşılaşır. Yolları bir süre birleşir. Miguel aile geçmişine dair çok önemli detayları keşfetmesinin yanı sıra ölen sanatçı Cruz'a dair izleri de aramaktadır. Çeşitli maceralara Ölüler Diyarı'nda atılan küçük dostumuz 2017 yapımı Coco filminde harika macerasını bizleri de davet ediyor. Filmi tek parça izlediğiniz için teşekkür ederiz. İyi seyirler dileriz.
Reklamı Geç 9 saniye kaldı...

46


Coco İzle

Coco 2017 izle , tüm çocuklar ekran başına! Dikkat çeken bir animasyon filmi ile ekranlarınız şenleniyor. Henüz 12.yaşında küçük bir çocuk olan Miguel’in hikayesine şahitlik ediyoruz. Miguel fanı olduğu Ernesto de la Cruz’u görmeyi çok istemektedir. Meksikalı gitarist Ernesto de la Cruz, talihsiz bir şekilde hayatını kaybeder. Miguel’in onu görme şansı tamamen kaybolmuştur. Daha doğrusu o böyle düşünmektedir. Gününü Ernesto’nun şarkılarını dinleyerek geçirmektedir. Bir gün ünlü müzisyenin çok sevdiği ve sahnede kullandığı gitarını bulur. Bu gitarı kullanan küçük Miguel çok tuhaf ve beklemediği bir anda ölüler diyarına gider. Buraya gelmenin şaşkınlığını üstünden atınca buradan kurtulma yollarını arar. Bir gün Hector adında bir hilekar ile karşılaşır. Yolları bir süre birleşir. Miguel aile geçmişine dair çok önemli detayları keşfetmesinin yanı sıra ölen sanatçı Cruz’a dair izleri de aramaktadır. Çeşitli maceralara Ölüler Diyarı’nda atılan küçük dostumuz 2017 yapımı Coco filminde harika macerasını bizleri de davet ediyor. Filmi tek parça izlediğiniz için teşekkür ederiz. İyi seyirler dileriz.

Coco Filmini Full HD Türkçe Altyazılı İzle

  • Yorumlar
  • Detaylar