Dağ 2 (2016) Yerli Filmi 1080p Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
9.9 IMDB Puanı 3,032 Görüntülenme

Dağ 2 (2016) Yerli Filmi 1080p Full HD İzle

(2016 - Türkiye)

Yönetmen:

Alper Çağlar

Oyuncular:

Çağlar Ertuğrul , Ufuk Bayraktar , Ahu Türkpençe , Atılgan Gümüş , Murat Serezli
Alper Çağlar'ın efsane filmi Dağ'ın ikincisi Dağ 2 Full seyret ve Dağ 2 HD izle başlığı altındaki film ile birlikteyiz. Bekir ve Oğuz'un yaşadığı olayların üstünden tamı tamına 6 yıl geçmiştir. Aksak kalan Bekir ve tek kulağını kör kurşuna feda eden Oğuz tekrardan vatan için göreve hazırlanmaktadır. Dağlarda PKK'lılar ile kıyasıya mücadelesinden gazi olarak çıkan kahraman iki asker yakında yapılacak olan sınırötesi operasyon ile IŞİD'lilerle çarpışmaya hazırlanıyor. Bir fırtına geliyor sloganı ile operasyona çıkan ekibin bel kemiği olmak için Oğuz ve Bekir elemeleri geçmek zorundadır. Bu elemeyi geçme mücadelelerini, IŞİD'in gelinden bir Türk vatandaşı gazeteciyi kurtarma operasyonunu ve dönüş esnasında bir Türkmen köyünün savunulmasının hepsi aksiyon dolu filmimizde geçiyor.

İlk filmin üzerinden yıllar geçti. Savaş filminde Alper Çağlar yönetmenlik yapıyor. Bu başyapıt gişe rekorlarını kırdı. Arama motoru Google üzerinde en çok aranan film olmayı başardı. Başarılı film müziklerinin yanı sıra harika görsel efektleri ile gerçekten eşsiz bir film izleyeceksiniz. 7 kişilik komando MAK ekibi Kuzey Irak'ta gizli operasyona gidiyor. 7 Kişilik ordu gibi mücadeleler filmimize konu oluyor. Pek çok takipçinin merakla beklediği filmi 1080p kalitede ve sorunsuzca sizlerin seyir keyfine sunuyoruz. Filmde tüm sinemaseverlere aksiyon dolu seyirler diliyorum.
Reklamı Geç 9 saniye kaldı...

46
Dağ 2 izle

Alper Çağlar’ın efsane filmi Dağ’ın ikincisi Dağ 2 Full seyret ve Dağ 2 HD izle başlığı altındaki film ile birlikteyiz. Bekir ve Oğuz’un yaşadığı olayların üstünden tamı tamına 6 yıl geçmiştir. Aksak kalan Bekir ve tek kulağını kör kurşuna feda eden Oğuz tekrardan vatan için göreve hazırlanmaktadır. Dağlarda PKK’lılar ile kıyasıya mücadelesinden gazi olarak çıkan kahraman iki asker yakında yapılacak olan sınırötesi operasyon ile IŞİD’lilerle çarpışmaya hazırlanıyor. Bir fırtına geliyor sloganı ile operasyona çıkan ekibin bel kemiği olmak için Oğuz ve Bekir elemeleri geçmek zorundadır. Bu elemeyi geçme mücadelelerini, IŞİD’in gelinden bir Türk vatandaşı gazeteciyi kurtarma operasyonunu ve dönüş esnasında bir Türkmen köyünün savunulmasının hepsi aksiyon dolu filmimizde geçiyor.

İlk filmin üzerinden yıllar geçti. Savaş filminde Alper Çağlar yönetmenlik yapıyor. Bu başyapıt gişe rekorlarını kırdı. Arama motoru Google üzerinde en çok aranan film olmayı başardı. Başarılı film müziklerinin yanı sıra harika görsel efektleri ile gerçekten eşsiz bir film izleyeceksiniz. 7 kişilik komando MAK ekibi Kuzey Irak’ta gizli operasyona gidiyor. 7 Kişilik ordu gibi mücadeleler filmimize konu oluyor. Pek çok takipçinin merakla beklediği filmi 1080p kalitede ve sorunsuzca sizlerin seyir keyfine sunuyoruz. Filmde tüm sinemaseverlere aksiyon dolu seyirler diliyorum.

Dağ 2 (2016) Yerli Filmi 1080p Full HD İzle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?