Elly Hakkında Filmini Full HD Tek Part İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.2 IMDB Puanı 136 Görüntülenme

Elly Hakkında Filmini Full HD Tek Part İzle

(İran, Fransa)

Yönetmen:

Asghar Farhadi

Oyuncular:

Taraneh Alidoosti, Golshifteh Farahani, Shahab Hosseini, Mani Haghighi, Saber Abbar, Rana Azadvar, Merila Zare'i, Peyman Moaadi
Elly Hakkında izle,Elly Hakkında full izle,Elly Hakkında filmini izle,Elly Hakkında hd izle,Elly Hakkında 1080P izle,Elly Hakkında türkçe dublaj izle, Dramatik bir kategoriye sahip olan bu film oldukça beğenilmiş ve 22 Eylül 2017'de vizyona girerek beyazperdeye aktarılacak ve seyircisiyle buluşma fırsatı yakalayacaktır. Bir tür İran ve Fransa çekimi olan bu film de oldukça özgün ve değişik bir içerikle sizlerle beraber olucaktır. 1 saat 59 dakika sürecek olan bu serüven de dramatik sahneleriyle birlikte oldukça üzülerek izleyeceğinize şimdiden eminiz.
Asghar Farhadi'nin yönetmenliğinde hazırlanan bu film, oldukça başarılı bir kadronun da olması filme ayriyetten bir başarım kazanmıştır. Oyuncu kadrosuna baktığımız zaman ise Taraneh Alidoosti, Golshifteh Farahani, Shahab Hosseini, Mani Haghighi, Saber Abbar, Rana Azadvar, Merila Zare'i ve Peyman Moaadi gibi isimler yer almaktadır. Filmi sitemizden hd,kaliteli ve güncel bir şekilde izleyebilirsiniz iyi seyirler!
Reklamı Geç 9 saniye kaldı...

46


Elly Hakkında İzle

Elly Hakkında izle,Elly Hakkında full izle,Elly Hakkında filmini izle,Elly Hakkında hd izle,Elly Hakkında 1080P izle,Elly Hakkında türkçe dublaj izle, Dramatik bir kategoriye sahip olan bu film oldukça beğenilmiş ve 22 Eylül 2017’de vizyona girerek beyazperdeye aktarılacak ve seyircisiyle buluşma fırsatı yakalayacaktır. Bir tür İran ve Fransa çekimi olan bu film de oldukça özgün ve değişik bir içerikle sizlerle beraber olucaktır. 1 saat 59 dakika sürecek olan bu serüven de dramatik sahneleriyle birlikte oldukça üzülerek izleyeceğinize şimdiden eminiz.
Asghar Farhadi’nin yönetmenliğinde hazırlanan bu film, oldukça başarılı bir kadronun da olması filme ayriyetten bir başarım kazanmıştır. Oyuncu kadrosuna baktığımız zaman ise Taraneh Alidoosti, Golshifteh Farahani, Shahab Hosseini, Mani Haghighi, Saber Abbar, Rana Azadvar, Merila Zare’i ve Peyman Moaadi gibi isimler yer almaktadır. Filmi sitemizden hd,kaliteli ve güncel bir şekilde izleyebilirsiniz iyi seyirler!

Elly Hakkında Filmini Full HD Tek Part İzle

  • Yorumlar
  • Detaylar