Gözetleme Kulesi (2012) Full HD 720p Tek Parça İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.1 IMDB Puanı 1 Yorum 975 Görüntülenme

Gözetleme Kulesi (2012) Full HD 720p Tek Parça İzle

(2012 - Türkiye)

Yönetmen:

Pelin Esmer

Oyuncular:

Olgun Şimşek, Nilay Erdönmez, Menderes Samancılar, Laçin Ceylan, Kadir Çermik
Nihat adındaki genç adam, kuş uçmaz kervan geçmez bir ormanda bekçi olarak çalışmaya başlar. Hem ormanın güvenliğinden sorumludur hem de yangın çıkma durumunda ilk müdahaleyi yapacak kişidir. Seher ise şehirler arası otobüs terminalinde hostes olarak çalışmaya, hayatını kazanmaya başlamıştır. Bu iki gariban hayat bir noktada buluşacak, hayatın zorluğuna birlikte boyun eğecektir.
Reklamı Geç 9 saniye kaldı...

46


Gözetleme Kulesi izle

Yerli yapım Gözetleme Kulesi full hd izle adresindeyiz. 2012 yapımı yerli sinema filmi 720p ve 1080p seçenekleriyle sansürsüz yayında. Ayrıca tek parça ve sorunsuz izlemenin en doğru adresinde pek çok sinema filmi bulabilirsiniz. Daima siz kıymetli sinema takipçilerinin film keyfi için çabalıyoruz. İlk ve tek izleyicisini düşünen film sitesinden Gözetleme Kulesi filmini sunuyoruz. Pelin Esmer’in ikinci uzun metrajlı filmi olduğunu belirtelim Gözetleme Kulesi için. Daha önce 11’e 10 Kala filmi ile izleyenleri etkileyen başarılı, genç yönetmen ikinci filmde de dram-gerilim konulu filmde yeteneğini konuşturuyor.

Nihat adındaki genç adam, kuş uçmaz kervan geçmez bir ormanda bekçi olarak çalışmaya başlar. Hem ormanın güvenliğinden sorumludur hem de yangın çıkma durumunda ilk müdahaleyi yapacak kişidir. Seher ise şehirler arası otobüs terminalinde hostes olarak çalışmaya, hayatını kazanmaya başlamıştır. Bu iki gariban hayat bir noktada buluşacak, hayatın zorluğuna birlikte boyun eğecektir. Pelin Esmer filmi yazıp yönetiyor. Tüm sinemaseverlere yerli yapım dram filminde iyi seyirler dileriz.

Gözetleme Kulesi (2012) Full HD 720p Tek Parça İzle

  • Yorumlar
  • Detaylar