Tatlım Tatlım – Haybeden Gerçeküstü Aşk (2017) Tek Part 720p İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.1 IMDB Puanı 8 Yorum 13,711 Görüntülenme

Tatlım Tatlım – Haybeden Gerçeküstü Aşk (2017) Tek Part 720p İzle

(2017 - Türkiye)

Yönetmen:

Yılmaz Erdoğan

Oyuncular:

Büşra Pekin, Serkan Keskin, Bülent Emrah Parlak, Fatih Artman, Şebnem Bozoklu
Yerli yapım film Tatlım Tatlım full izle, Haybeden Gerçeküstü Aşk tek parça izle'den uyarlanan Tatlım Tatlım 1080p Yılmaz Erdoğan filmi izle. Yemekli bir partide tanışan dört çiftin romantik ve komedi dolu hikayesi ekranlarınıza geliyor. Tesadüfen tanışan bu çiftler birbirlerinde aradığı aşkı bulacak, birlikte yuva kuracaklardır. Bu aşamadan yaşadıkları sorunlara, evliliklerinin sonuna kadar esprili bir üslupla değinen Yılmaz Erdoğan filmindeyiz. Yılmaz Erdoğan'ın eskiden Demek Akbağ ile birlikte sergilediği bir tiyatro oyununun beyazperde uyarlaması olan film Haybeden Gerçeküstü Aşk sinemaseverlerle buluşuyor. Ünlü isimlere kadrosunda yer veren Erdoğan, başarılı bir yapıtla karşımıza çıkıyor. Merakla beklenen komedi-romantik kategorisinde yerini alan filmi 1080p kalitesi ve tek parça olarak sizlerle buluşturuyoruz. Şimdiden herkese keyifli seyirler diliyoruz.

Yukarıda bahsedildiği gibi 'Tatlım Tatlım filmi izle' başlığındaki film Yılmaz Erdoğan tarafından yönetiliyor. Oyuncu kadrosunda Büşra Pekin, Serkan Keskin, Bülent Emrah Parlak, Fatih Artman, Şebnem Bozoklu gibi pek çok ismi barındıran filmdeyiz. Herkese sorunsuz filmde iyi seyirler.
Reklamı Geç 9 saniye kaldı...

46


Tatlım Tatlım – Haybeden Gerçeküstü Aşk izle

Yerli yapım film Tatlım Tatlım full izle, Haybeden Gerçeküstü Aşk tek parça izle’den uyarlanan Haybeden Gerçeküstü Aşk 1080p Yılmaz Erdoğan filmi izle. Yemekli bir partide tanışan dört çiftin romantik ve komedi dolu hikayesi ekranlarınıza geliyor. Tesadüfen tanışan bu çiftler birbirlerinde aradığı aşkı bulacak, birlikte yuva kuracaklardır. Bu aşamadan yaşadıkları sorunlara, evliliklerinin sonuna kadar esprili bir üslupla değinen Yılmaz Erdoğan filmindeyiz. Yılmaz Erdoğan’ın eskiden Demek Akbağ ile birlikte sergilediği bir tiyatro oyununun beyazperde uyarlaması olan film Haybeden Gerçeküstü Aşk sinemaseverlerle buluşuyor. Ünlü isimlere kadrosunda yer veren Erdoğan, başarılı bir yapıtla karşımıza çıkıyor. Merakla beklenen komedi-romantik kategorisinde yerini alan filmi 1080p kalitesi ve tek parça olarak sizlerle buluşturuyoruz. Şimdiden herkese keyifli seyirler diliyoruz.

Yukarıda bahsedildiği gibi ‘Tatlım Tatlım filmi izle’ başlığındaki film Yılmaz Erdoğan tarafından yönetiliyor. Oyuncu kadrosunda Büşra Pekin, Serkan Keskin, Bülent Emrah Parlak, Fatih Artman, Şebnem Bozoklu gibi pek çok ismi barındıran filmdeyiz. Herkese sorunsuz filmde iyi seyirler.

Tatlım Tatlım – Haybeden Gerçeküstü Aşk (2017) Tek Part 720p İzle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (8)