Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 Türkçe Dublaj Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
2 Yorum 10,349 Görüntülenme

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 Türkçe Dublaj Full HD İzle

(2019 - ABD)

Yönetmen:

Dean DeBlois

Oyuncular:

dublaj: Jay Baruchel, Craig Ferguson, America Ferrera, Djimon Hounsou
Ejderha eğitim serüveni son sürat Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 full hd izle filminde devam ediyor. 2019 filmi izleyicilere How to Train your dragon 3 izle hakkında bilgiler sunmaktadır. Türkçe dublaj seçenekleriyle sunulan Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 tek parça izle filminin detaylarına, öncesi serilere ve seslendirme ekibine gelin hep birlikte göz atalım. Eğlenceli ve yetenekli kahramanımız Hıçkıdık, süper güçlü ejderhası Dişsiz ile çeşitli maceralarda buluyordu kendini.
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 izle


İlk kez sunulan filmde ejderhalar ve Viking köylüleri bir savaş halindeydi. Onlarca güçlü ejderha köyü istila etmekte ve saldırmaktaydı. Özellikle bu ejderhalar içinde biri vardı ki, şimşek gibi hızlı ve güçlüydü. Köy halkı ona 'Gecenin Gölgesi' adını takmıştı. Gece ortaya çıkan bu ejderha Dişsiz'den başkası değildi. Ejderhanı Nasıl Eğitirsin'in ilk bölümünde Hıçkıdık ve ilerde dostu olacak olan Dişsiz'in yakınlaşmasını ve evcilleştirilmesini izliyorduk.

İkinci filmde ise köylüler artık ejderhalar ile dost oluyordu. Bu dostlukla sıradaki hedefleri düşmanlarını alt etmek ve etrafı keşfetmek oluyordu. Serinin son filminde Hıçkıdık artık ejderha eğitiminde uzman olmuş, eğitmen olarak görev almıştır. Vikinglerden bazı kesimlere ejderhaları sevdirmeye çabalayacaktır. Filmin yönetmenliğini Dean DeBlois üstleniyor. Filmi Türkçe dublajlı olarak ilk kez sorunsuzca izlemektesiniz. İyi seyirler dileriz.
Reklamı Geç 9 saniye kaldı...

46

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 izle

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 Türkçe Dublaj Full HD İzle

  • Yorumlar
  • Detaylar