İsmail’in Hayaletleri (2017) Tek Part 1080p Sinema Çekimi izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.9 IMDB Puanı 820 Görüntülenme

İsmail’in Hayaletleri (2017) Tek Part 1080p Sinema Çekimi izle

(2017 - Fransa)

Yönetmen:

Arnaud Desplechin

Oyuncular:

Mathieu Amalric , Charlotte Gainsbourg , Marion Cotillard , Louis Garrel , Alba Rohrwacher
ismael ghosts izle ve 720p kalitesinde İsmail'in Hayaletleri full izle ve Les fantômes d'Ismaël Türkçe dublaj izle sinema çekimi film ile birlikteyiz. Dublaj ve altyazılı filmleri ilk çıktığı andan itibaren yayınlayan film sitesinden merhabalar. Daima izleyicilerin kaliteli filmleri izlemesi için çabalıyoruz. Mümkün olduğunca en kaliteli seçenekler ile tek part filmi sunuyoruz. İngilizce versiyonunda ismael's ghost izle olarak dikkat çeken film cannes film festivalinde açılış filmi olarak tanınmakla birlikte onun bu başarısının temel nedeni dram kategorisinde başarılı işler çıkarmasıdır. İzleyenlere hüzünlü duygular yansıtan ve etkileyen filmin detaylarına gelin hep birlikte inelim.

İsmail'in hayalet diye tabir ettiği kelimenin altında hepimizin bildiği ruhani varlık yatmıyor. İsmail eski karısı Carlotta için 'hayalet' demektedir. Çünkü tam tamına 20 yıl önce onu bırakıp gitmiştir. İsmail de karısını kafasında bir hayaletten ibaret görmektedir. Yeni tanıştığı Sylvia ile yeni bir başlangıç yapan orta yaşlı adam kafa dinlemek için sahil kenarında yaşamaya karar vermiştir. Birliktelikleri çok mutlu bir şekilde devam ederken kapıyı hiç beklenmeye biri çalar: Carlotta. Yıllar önce terk ettiği kocasını almaya gelen Carlotta onun bir kadın ile birlikteliğini öğrense de istediğini almaya kararlıdır. İsmail ise çığırından çıkmış hayatını toparlamaya çalışmaktadır. Bir yandan filmi için kurgu düzenlerken diğer yandan eski karısı ve şimdiki eşi arasında seçim yapmak zorundadır. Dram-Gerilim türünde izlemekte olduğunuz film Cannes film festivalinde açılışı yapıyor.

Fransa yapımı eser Arnaud Desplechin tarafından yönetiliyor. Tüm film-severlere sorunsuz filmde keyifli seyirler dileriz.
Reklamı Geç 9 saniye kaldı...

46


İsmail’in Hayaletleri izle

ismael ghosts izle ve 720p kalitesinde İsmail’in Hayaletleri full izle ve Les fantômes d’Ismaël Türkçe dublaj izle sinema çekimi film ile birlikteyiz. Dublaj ve altyazılı filmleri ilk çıktığı andan itibaren yayınlayan film sitesinden merhabalar. Daima izleyicilerin kaliteli filmleri izlemesi için çabalıyoruz. Mümkün olduğunca en kaliteli seçenekler ile tek part filmi sunuyoruz. İngilizce versiyonunda ismael’s ghost izle olarak dikkat çeken film cannes film festivalinde açılış filmi olarak tanınmakla birlikte onun bu başarısının temel nedeni dram kategorisinde başarılı işler çıkarmasıdır. İzleyenlere hüzünlü duygular yansıtan ve etkileyen filmin detaylarına gelin hep birlikte inelim.

İsmail’in hayalet diye tabir ettiği kelimenin altında hepimizin bildiği ruhani varlık yatmıyor. İsmail eski karısı Carlotta için ‘hayalet’ demektedir. Çünkü tam tamına 20 yıl önce onu bırakıp gitmiştir. İsmail de karısını kafasında bir hayaletten ibaret görmektedir. Yeni tanıştığı Sylvia ile yeni bir başlangıç yapan orta yaşlı adam kafa dinlemek için sahil kenarında yaşamaya karar vermiştir. Birliktelikleri çok mutlu bir şekilde devam ederken kapıyı hiç beklenmeye biri çalar: Carlotta. Yıllar önce terk ettiği kocasını almaya gelen Carlotta onun bir kadın ile birlikteliğini öğrense de istediğini almaya kararlıdır. İsmail ise çığırından çıkmış hayatını toparlamaya çalışmaktadır. Bir yandan filmi için kurgu düzenlerken diğer yandan eski karısı ve şimdiki eşi arasında seçim yapmak zorundadır. Dram-Gerilim türünde izlemekte olduğunuz film Cannes film festivalinde açılışı yapıyor.

Fransa yapımı eser Arnaud Desplechin tarafından yönetiliyor. Tüm film-severlere sorunsuz filmde keyifli seyirler dileriz.

İsmail’in Hayaletleri (2017) Tek Part 1080p Sinema Çekimi izle

  • Yorumlar
  • Detaylar