Jumanji 2 Vahşi Orman 2017 Sansürsüz 1080p Sinema Çekimi İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.0 IMDB Puanı 4 Yorum 2,563 Görüntülenme

Jumanji 2 Vahşi Orman 2017 Sansürsüz 1080p Sinema Çekimi İzle

(2017 - ABD)

Yönetmen:

Jake Kasdan

Oyuncular:

Dwayne Johnson, Karen Gillan, Kevin Hart, Jack Black, Bobby Cannavale
Jumanji Vahşi Orman full izle, Jumanji Welcome to the Jungle izle, Jumanji 2017 izle, Jumanji 2 Vahşi Orman full izle, Jumanji Vahşi Orman Türkçe dublaj izle. Öncelikle belirtelim ki film 95 yapımı Jumanji'nin devamı ve tekrar çekimi olarak vizyonda yerini alıyor. En son 20 yıl önce oynanan büyülü bir oyun Jumanji tekrardan bir grup genç tarafından oynanacak. Jumanji ormanında tekrardan büyük aksiyonlara dahil olacaklar. Bu kez filmde yer alan oyuncularımız ormanın derinliklerine inecekler. Grup üyeleri ormanda derinlere ilerledikçe tehlike de aynı oranda büyüyecektir. Sonunda macera arayışları ölüm kalım savaşına dönüşecektir. Yıllar önce Robin Williams başrolde yer aldığı filmin tekrardan çekilmeye karar verildi. Bu sefer başrol oyuncuları Dwayne Johnson, Karen Gillan, Missi Pyle, Kevin Hart, Jack Black olarak belirleniyor. Filmin yönetmen koltuğunu Jake Kasdan devralıyor. Film konusu itibariyle izleyenlere büyük heyecan yaşatacak gibi görünüyor. Ayrıca başarılı oyuncular da filmin güzel olmasında en önemli noktalardan biri. Yılların oyuncuları, büyük filmlerde başarılı rol alan oyuncular Jumanji 2 filminde seyirciler için çok şey ifade ediyor. Filmi 720p ve 1080p kalitelerinde sorunsuzca sunuyoruz. Filmi izlerken dilerseniz sinema çekimi izle ve tek parça izle seçeneklerini kullanabilirsiniz. Jumanji Vahşi Orman başlığından filmi izlemenini şiddetle tavsiye ederiz. Filmi sitemiz üzerinden izlediğiniz için sizlere minnettarız. Filmi izledikten sonra kıymetli yorumlarınız aktarmayı unutmayın. Herkese keyifli seyirler diliyoruz.
Reklamı Geç 9 saniye kaldı...

46


Jumanji 2 izle

Jumanji Vahşi Orman full izle, Jumanji Welcome to the Jungle izle, Jumanji 2017 izle, Jumanji 2 Vahşi Orman full izle, Jumanji Vahşi Orman Türkçe dublaj izle. Öncelikle belirtelim ki film 95 yapımı Jumanji’nin devamı ve tekrar çekimi olarak vizyonda yerini alıyor. En son 20 yıl önce oynanan büyülü bir oyun Jumanji tekrardan bir grup genç tarafından oynanacak. Jumanji ormanında tekrardan büyük aksiyonlara dahil olacaklar. Bu kez filmde yer alan oyuncularımız ormanın derinliklerine inecekler. Grup üyeleri ormanda derinlere ilerledikçe tehlike de aynı oranda büyüyecektir. Sonunda macera arayışları ölüm kalım savaşına dönüşecektir.

Yıllar önce Robin Williams başrolde yer aldığı filmin tekrardan çekilmeye karar verildi. Bu sefer başrol oyuncuları Dwayne Johnson, Karen Gillan, Missi Pyle, Kevin Hart, Jack Black olarak belirleniyor. Filmin yönetmen koltuğunu Jake Kasdan devralıyor. Film konusu itibariyle izleyenlere büyük heyecan yaşatacak gibi görünüyor. Ayrıca başarılı oyuncular da filmin güzel olmasında en önemli noktalardan biri. Yılların oyuncuları, büyük filmlerde başarılı rol alan oyuncular Jumanji 2 filminde seyirciler için çok şey ifade ediyor. Filmi 720p ve 1080p kalitelerinde sorunsuzca sunuyoruz. Filmi izlerken dilerseniz sinema çekimi izle ve tek parça izle seçeneklerini kullanabilirsiniz. Jumanji Vahşi Orman başlığından filmi izlemenini şiddetle tavsiye ederiz. Filmi sitemiz üzerinden izlediğiniz için sizlere minnettarız. Filmi izledikten sonra kıymetli yorumlarınız aktarmayı unutmayın. Herkese keyifli seyirler diliyoruz.

Jumanji 2 Vahşi Orman 2017 Sansürsüz 1080p Sinema Çekimi İzle

  • Yorumlar
  • Detaylar