Kardan Adam – The Snowman 2017 Türkçe dublaj full hd izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.5 IMDB Puanı 11 Yorum 713 Görüntülenme

Kardan Adam – The Snowman 2017 Türkçe dublaj full hd izle

(2017 - İngiltere)

Yönetmen:

Tomas Alfredson

Oyuncular:

Michael Fassbender, Rebecca Ferguson, J.K. Simmons, Val Kilmer, Charlotte Gainsbourg
Usta yönetmen Tomas Alfredson tarafından yönetilen Kardan Adam veya The Snowman 2017 Türkçe dublaj filmi izleyenlere sunulan The Snowman hd izle başlığında yer alıyor. Filmi tanıtmadan önce belirtmek isteriz ki pek çok yıldız isim rol alıyor. Şimdi filmin özet ve detaylarını aktaralım sizlere. Norveç bilirsiniz soğuk bir ülkedir. Buranın başkenti olan güzel şehir Oslo'da kış erkenden yüzünü göstermeye başlamıştır. Kasım ayının ortalarında kar ilk kez buraya yağmaya başlamıştır. Her yer karla kaplıdır. Bir kadın işten döndüğü sırada ilginç bir olay yaşar. Sadece küçük çocuğunun yaptığı kardan adamı görmek isteyen genç kadın bambaşka bir şeyle karşılaşır. Daha sonra meydana gelen kaybolma olayları ve kardan adam imzalı kart postal ve özel mektuplar şüpheyi "kardan adam" olarak kendini tanıtan bir seri katil üzerinde toplar. Kusursuzca işlenen cinayetleri çözmek hiçte kolay olmayacaktır. Bu esrarengiz katili yakalamak için başarılı bir dedektif olan Harry Hole kollarını sıvayacaktır. Gerilim ve korku dolu olaylar izleyenleri bekliyor.

Başrolde Rebecca Ferguson, Michael Fassbender, James D'Arcy gibi isimler bizleri karşılıyor. Fassbender'i Assassin's Creed filminden tanımaktayız. Geçen sene çıkardığı filmin ardından bu kez gerilim-dram-polisiye üçlemesinden meydana gelen filmde başrol alıyor. Film pek çok kişi tarafından büyük ilgi ve merakla bekleniyordu. Çünkü The Snowman Türkçe dublaj filmler 2017 filmleri arasında iddialı bir yapım. Yabancı sinemayı sorunsuzca sunmaktayız. Ayrıca 720p ve The Snowman 2017 1080p izle seçenekleri de bu linkte sinema takipçilerini bekliyor. Keyifli seyirler dileriz.
Reklamı Geç 9 saniye kaldı...

46


Kardan Adam – The Snowman izle

Usta yönetmen Tomas Alfredson tarafından yönetilen Kardan Adam veya The Snowman 2017 Türkçe dublaj filmi izleyenlere sunulan The Snowman hd izle başlığında yer alıyor. Filmi tanıtmadan önce belirtmek isteriz ki pek çok yıldız isim rol alıyor. Şimdi filmin özet ve detaylarını aktaralım sizlere. Norveç bilirsiniz soğuk bir ülkedir. Buranın başkenti olan güzel şehir Oslo’da kış erkenden yüzünü göstermeye başlamıştır. Kasım ayının ortalarında kar ilk kez buraya yağmaya başlamıştır. Her yer karla kaplıdır. Bir kadın işten döndüğü sırada ilginç bir olay yaşar. Sadece küçük çocuğunun yaptığı kardan adamı görmek isteyen genç kadın bambaşka bir şeyle karşılaşır. Daha sonra meydana gelen kaybolma olayları ve kardan adam imzalı kart postal ve özel mektuplar şüpheyi “kardan adam” olarak kendini tanıtan bir seri katil üzerinde toplar. Kusursuzca işlenen cinayetleri çözmek hiçte kolay olmayacaktır. Bu esrarengiz katili yakalamak için başarılı bir dedektif olan Harry Hole kollarını sıvayacaktır. Gerilim ve korku dolu olaylar izleyenleri bekliyor.

Kardan Adam 2017 izle

Başrolde Rebecca Ferguson, Michael Fassbender, James D’Arcy gibi isimler bizleri karşılıyor. Fassbender’i Assassin’s Creed filminden tanımaktayız. Geçen sene çıkardığı filmin ardından bu kez gerilim-dram-polisiye üçlemesinden meydana gelen filmde başrol alıyor. Film pek çok kişi tarafından büyük ilgi ve merakla bekleniyordu. Çünkü The Snowman Türkçe dublaj filmler 2017 filmleri arasında iddialı bir yapım. Yabancı sinemayı sorunsuzca sunmaktayız. Ayrıca 720p ve The Snowman 2017 1080p izle seçenekleri de bu linkte sinema takipçilerini bekliyor. Keyifli seyirler dileriz.

Kardan Adam – The Snowman 2017 Türkçe dublaj full hd izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (11)