Katre 2017 Yerli Gerilim Filmi Tek Parça Full 1080p İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.5 IMDB Puanı 1,048 Görüntülenme

Katre 2017 Yerli Gerilim Filmi Tek Parça Full 1080p İzle

(2017 - Türkiye)

Yönetmen:

Berkay Berkman

Oyuncular:

Berkay Berkman, Atakan Şatıroğlu, Ahmet Süha Çağrıcı
Katre full izle. Yerli yapım film Katre 2017 izle. Savaş yakın çevresince çok sevilen bir gençtir. Herkese karşı sevgi ve saygı doludur. Kardeşi Umar'ı çocukken zehirli bir böcek ısırmıştır. Umar o günden beri yatalak bir hasta olmuştur. Yıllardır annesi ve babası olmayan Savaş, kardeşine bakmak zorunda kalmıştır. İlk başlarda bunu sorun etmemiş, yıllar sonra artık isyan noktasına gelmiştir. Allah'a onu bu duruma soktuğu için sinirlenir. Psikolojik bunalım ile ne yaptığını bilmeyen birine dönüşür. Savaş mahallelerindeki dindar, camiye giden insanları Allah yoluncan alıkoymayı kendine amaç edinir. Böylece öç alacağını zanneder. Dindar insanlara fitne sokarak Allah yolundan döndürmek için elinden geleni yapar. Savaş'ın akıbeti ve daha fazlası 2017 yapımı Katre full izle filmimizde mevcut.

Filmin yönetmen koltuğunda Berkay Berkman oturuyor. Oyuncu kadrosuna baktığımızda ise Berkay Berkman, Atakan Şatıroğlu, Ahmet Süha Çağrıcı gibi isimler öne çıkıyor. Gerilim ve Dram türünde film arayanlar için izlenebilir bir film olduğunu belirtmekte fayda var. Şimdiye kadar izlediğiniz yerli korku filmlerinden çok daha farklı bir yapım olduğunu söyleyebiliriz. Full HD kalitedeki film sorunsuzca ekranlarınıza geliyor. Filmi izledikten sonra görüşlerinizi yorum yaparak bildirmeyi unutmayın. Herkese iyi seyirler diliyoruz.
Reklamı Geç 9 saniye kaldı...

46


Katre izle

Katre full izle. Yerli yapım film Katre 2017 izle. Savaş yakın çevresince çok sevilen bir gençtir. Herkese karşı sevgi ve saygı doludur. Kardeşi Umar’ı çocukken zehirli bir böcek ısırmıştır. Umar o günden beri yatalak bir hasta olmuştur. Yıllardır annesi ve babası olmayan Savaş, kardeşine bakmak zorunda kalmıştır. İlk başlarda bunu sorun etmemiş, yıllar sonra artık isyan noktasına gelmiştir. Allah’a onu bu duruma soktuğu için sinirlenir. Psikolojik bunalım ile ne yaptığını bilmeyen birine dönüşür. Savaş mahallelerindeki dindar, camiye giden insanları Allah yoluncan alıkoymayı kendine amaç edinir. Böylece öç alacağını zanneder. Dindar insanlara fitne sokarak Allah yolundan döndürmek için elinden geleni yapar. Savaş’ın akıbeti ve daha fazlası 2017 yapımı Katre full izle filmimizde mevcut.

Filmin yönetmen koltuğunda Berkay Berkman oturuyor. Oyuncu kadrosuna baktığımızda ise Berkay Berkman, Atakan Şatıroğlu, Ahmet Süha Çağrıcı gibi isimler öne çıkıyor. Gerilim ve Dram türünde film arayanlar için izlenebilir bir film olduğunu belirtmekte fayda var. Şimdiye kadar izlediğiniz yerli korku filmlerinden çok daha farklı bir yapım olduğunu söyleyebiliriz. Full HD kalitedeki film sorunsuzca ekranlarınıza geliyor. Filmi izledikten sonra görüşlerinizi yorum yaparak bildirmeyi unutmayın. Daima siz kıymetli takipçilerin kaliteli filmler izlemesi için çabalamaktayız. Herkese iyi seyirler diliyoruz.

Katre 2017 Yerli Gerilim Filmi Tek Parça Full 1080p İzle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?