Tutku Oyunu | L’amant double 2017 Türkçe dublaj full izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.5 IMDB Puanı 4 Yorum 912 Görüntülenme

Tutku Oyunu | L’amant double 2017 Türkçe dublaj full izle

(2017 - Fransa)

Yönetmen:

François Ozon

Oyuncular:

Marine Vacth, Jérémie Renier, Jacqueline Bisset, Myriam Boyer
Chloe psikolojik sorunları ile mücadele eden genç bir kadındır. Alıngan ve zarif karakteri ile öne çıkmaktadır. Bir gün psikolog tarafından yardım almaya karar verir.Bu terapi ona çok iyi gelmektedir. Ona tedavi uygulayan Paul adındaki genç, yakışıklı adama aşık olur. Bir süre sonra çok iyi anlaşan ikili aynı evde yaşamaya başlar. Her şey güllük gülistanlık devam ederken Chloe, genç sevgilisinde bir gariplik sezer. Bu garipliğin peşinden giden genç kadın Paul'un kişiliğinin karanlık tarafını keşfetmeye başlayacaktır. Her ilişkide görülen rutin problemlerden çok farklı bir durum olduğunu belirtebiliriz. Her insan bir şeyler gizler. Kimi karakterini belli etmek istemez. Kimi yaşantısını. Paul yaşantısındaki tuhaflıkları bir perde gibi örtmektedir. Sonuçta psikolog olarak görev yapmaktadır. İnsan psikolojisini çok iyi analiz edip tuhaf sonuçlar elde etmektedir. Bakalım çiftimizin ilişkisi ne gönde gelişecek?
Reklamı Geç 9 saniye kaldı...

46


L’amant double – Tutku Oyunu izle

Chloe psikolojik sorunları ile mücadele eden genç bir kadındır. Alıngan ve zarif karakteri ile öne çıkmaktadır. Bir gün psikolog tarafından yardım almaya karar verir.Bu terapi ona çok iyi gelmektedir. Ona tedavi uygulayan Paul adındaki genç, yakışıklı adama aşık olur. Bir süre sonra çok iyi anlaşan ikili aynı evde yaşamaya başlar. Her şey güllük gülistanlık devam ederken Chloe, genç sevgilisinde bir gariplik sezer. Bu garipliğin peşinden giden genç kadın Paul’un kişiliğinin karanlık tarafını keşfetmeye başlayacaktır. Her ilişkide görülen rutin problemlerden çok farklı bir durum olduğunu belirtebiliriz. Her insan bir şeyler gizler. Kimi karakterini belli etmek istemez. Kimi yaşantısını. Paul yaşantısındaki tuhaflıkları bir perde gibi örtmektedir. Sonuçta psikolog olarak görev yapmaktadır. İnsan psikolojisini çok iyi analiz edip tuhaf sonuçlar elde etmektedir. Bakalım çiftimizin ilişkisi ne gönde gelişecek?

L'amant double izle

François Ozon fransız yapımı Türkçe dublaj ve 1080p sunduğumuz filmde yönetmen koltuğunda oturuyor. Ayrıca şunu da belirtelim Marine Vacth ve Jérémie Renier ikilisi başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkıyor. Güzel, hoşça vakit geçirtecek bir dram filmi olduğunu söylemek mümkün. Filmde keyifli seyirler.

Tutku Oyunu | L’amant double 2017 Türkçe dublaj full izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (4)