Moonwalkers Filmini Full HD Türkçe Dublaj İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.6 IMDB Puanı 150 Görüntülenme

Moonwalkers Filmini Full HD Türkçe Dublaj İzle

(Fransa)

Yönetmen:

Antoine Bardou-Jacquet

Oyuncular:

Rupert Grint, Ron Perlman, Robert Sheehan, Stephen Campbell Moore, Tom Audenaert, Kevin Bishop, Eric Lampaert, Erika Sainte, Jay Benedict, John Flanders, Kerry Shale, Jeanne Abraham
Moonwalkers izle,Moonwalkers filmini izle,Moonwalkers hd izle,Moonwalkers 1080P izle,Moonwalkers türkçe dublaj izle,Moonwalkers türkçe altyazılı izle, Aksiyon ve Komedi ikilisini bir arada oynatan ve oldukça da 2015 yıllarında ün kazanmış olan bir film tekrardan ekranlara yansıyor. 3 Kasım 2017'de vizyona girecek filmlerin arasında yer alan bu film hakkını vererek de iyi bir sıralama da yer almaktadır. 1 Saat 47 dakika sürecek olan bu aksiyon ve komedi tufanın da sizlerde izlerken bir yandan heyecana ve bir yandan da kahkahalara boğulacaksınız. Şimdiden bile vizyon tarhinin iple çekildiğini ve filmin zor şartlar altında çekildiğinden bile bahsedilmektedir.
Antoine Bardou-Jacquet'in yönetmenliğinde hazırlanmış olan bir kadro niteliğinde film 3 Kasım'da gösterime girecektir. Filmin oyuncu kadrosuna baktığımız zaman Rupert Grint, Ron Perlman, Robert Sheehan, Stephen Campbell Moore, Tom Audenaert, Kevin Bishop, Eric Lampaert, Erika Sainte, Jay Benedict, John Flanders, Kerry Shale ve Jeanne Abraham gibi başarılı oyuncular yer almaktadır. Filmi güncel ve hd şekilde izleyebilirsiniz iyi seyirler!
Reklamı Geç 9 saniye kaldı...

46


Moonwalkers İzle

Moonwalkers izle,Moonwalkers filmini izle,Moonwalkers hd izle,Moonwalkers 1080P izle,Moonwalkers türkçe dublaj izle,Moonwalkers türkçe altyazılı izle, Aksiyon ve Komedi ikilisini bir arada oynatan ve oldukça da 2015 yıllarında ün kazanmış olan bir film tekrardan ekranlara yansıyor. 3 Kasım 2017’de vizyona girecek filmlerin arasında yer alan bu film hakkını vererek de iyi bir sıralama da yer almaktadır. 1 Saat 47 dakika sürecek olan bu aksiyon ve komedi tufanın da sizlerde izlerken bir yandan heyecana ve bir yandan da kahkahalara boğulacaksınız. Şimdiden bile vizyon tarhinin iple çekildiğini ve filmin zor şartlar altında çekildiğinden bile bahsedilmektedir.
Antoine Bardou-Jacquet’in yönetmenliğinde hazırlanmış olan bir kadro niteliğinde film 3 Kasım’da gösterime girecektir. Filmin oyuncu kadrosuna baktığımız zaman Rupert Grint, Ron Perlman, Robert Sheehan, Stephen Campbell Moore, Tom Audenaert, Kevin Bishop, Eric Lampaert, Erika Sainte, Jay Benedict, John Flanders, Kerry Shale ve Jeanne Abraham gibi başarılı oyuncular yer almaktadır. Filmi güncel ve hd şekilde izleyebilirsiniz iyi seyirler!

Moonwalkers Filmini Full HD Türkçe Dublaj İzle

  • Yorumlar
  • Detaylar