Doğu Ekspresinde Cinayet (2017) Filmi Türkçe Dublaj İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.3 IMDB Puanı 2 Yorum 622 Görüntülenme

Doğu Ekspresinde Cinayet (2017) Filmi Türkçe Dublaj İzle

(2017 - ABD)

Yönetmen:

Kenneth Branagh

Oyuncular:

Johnny Depp, Kenneth Branagh, Michelle Pfeiffer, Daisy Ridley, Penélope Cruz, Marwan Kenzari
Şark Ekspresi 2017 izle. Muhtemel 2017 yılında en gözde polisiye filmlerinden biri olacak olan Murder on the Orient Express 2017 izle ve HD başlık altında Murder on the Orient Express full izle, Türkçe ismiyle Doğu Ekspresinde Cinayet izle olarak bilinen film filmtakvimi.com ayrıcalığıyla sinemaseverlere sunulmakta. Doğuya yol alan bir tren diğerlerinden farklıdır. Bu trende esrarengiz bir sır ve büyü gizlidir. Kışın tüm titretici yüzünü gösterdiği bir günde İstanbul ve Paris arasında sefer yapan meşhur Doğu Ekspresi'nde bir milyoner ölü bulunur. Cinayeti işinde çok iyi olan ve ardında pekte iz bırakmamış bir katil işlemiştir. Trendeki yolcular büyük korku içinde yolculuk yaparken Belçika asıllı dedektif Hercule Poirot bu cinayeti çözmek için kolları sıvayacaktır. Amerikalı milyonerin katilini arama işine devam ederken kötü hava şartları nedeniyle trenin kara saplanıp zaman kaybetmesi, ona çokça zaman kazandıracaktır. Bakalım Poirot üstün yeteneklerini ortaya koyup katili bulabilecek mi? Katil tren içinde kimliğini gizlerken izleyenlerde fikir yürüterek katil hakkında tahminde bulunuyor. Sizler de izlerken kendi fikirlerinizi ortaya koyacaksınız. Çoğu kez ters köşeye yatıracak Şark Ekspresi katili sizi.
Reklamı Geç 9 saniye kaldı...

46


Doğu Ekspresinde Cinayet 2017 izle

Şark Ekspresi 2017 izle. Muhtemel 2017 yılında en gözde polisiye filmlerinden biri olacak olan Murder on the Orient Express 2017 izle ve HD başlık altında Murder on the Orient Express full izle, Türkçe ismiyle Doğu Ekspresinde Cinayet izle olarak bilinen film filmtakvimi.com ayrıcalığıyla sinemaseverlere sunulmakta. Doğuya yol alan bir tren diğerlerinden farklıdır. Bu trende esrarengiz bir sır ve büyü gizlidir. Kışın tüm titretici yüzünü gösterdiği bir günde İstanbul ve Paris arasında sefer yapan meşhur Doğu Ekspresi’nde bir milyoner ölü bulunur. Cinayeti işinde çok iyi olan ve ardında pekte iz bırakmamış bir katil işlemiştir. Trendeki yolcular büyük korku içinde yolculuk yaparken Belçika asıllı dedektif Hercule Poirot bu cinayeti çözmek için kolları sıvayacaktır. Amerikalı milyonerin katilini arama işine devam ederken kötü hava şartları nedeniyle trenin kara saplanıp zaman kaybetmesi, ona çokça zaman kazandıracaktır. Bakalım Poirot üstün yeteneklerini ortaya koyup katili bulabilecek mi? Katil tren içinde kimliğini gizlerken izleyenlerde fikir yürüterek katil hakkında tahminde bulunuyor. Sizler de izlerken kendi fikirlerinizi ortaya koyacaksınız. Çoğu kez ters köşeye yatıracak Şark Ekspresi katili sizi.

Murder on the Orient Express 2017 izle

Kenneth Branagh filmde başrol oyuncusu olmasının yanı sıra yönetmen koltuğunda da oturuyor. Ona yıldız oyuncular eşlik ediyor. Bu isimleri Johnny Depp, Michelle Pfeiffer, Daisy Ridley, Penélope Cruz şeklinde sıralamak mümkündür. Vizyon filmleri arasında merak içinde beklenen Doğu Ekspresinde Cinayet 2017 Türkçe dublaj izle sizleri büyüleyecek adeta. Aksiyon, gerilim dolu bir polisiye filmi izlemek için doğru adrestesiniz. Herkese keyifli seyirler diliyoruz.

Doğu Ekspresinde Cinayet (2017) Filmi Türkçe Dublaj İzle

  • Yorumlar
  • Detaylar