Oflu Hoca’nın Şifresi 3 izle Yerli Komedi Filmi 1080p Full HD
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
1 Yorum 2,000 Görüntülenme

Oflu Hoca’nın Şifresi 3 izle Yerli Komedi Filmi 1080p Full HD

Oflu Hoca'nın Şifresi 3 izle, Oflu Hoca 3 izle. Oflu Hoca'nın Şifresi 3 full izle. Türk komedi sineması kategorisinde öne çıkan yapıtlardan biri de Oflu Hoca'dır. Samimi üslubu ve komedi dolu tavırlarıyla dikkat çeken Oflu Hoca, Trabzon'un göz bebeği haline gelmiştir. Onu diğer insanlardan farklı kılan şey ise yaşantısıdır. Pek de popüler olmayan bir tv kanalında izleyicilerin abidik gubidik sorularını yanıtlayarak ve azgın, karı. kız düşkünü babaını sakinleştirmesi onun yaşantısından bir kaç karedir. Bu yaşantısının üstüne bir de Doğanspor futbol takımının başkanlığına adaylığını koymuştur. Adaylığı kazanan Oflu Hoca, Ahmet adındaki gaddar herifle kıyasıya mücadeleye girişiyor. Seride öne çıkan üçüncü film Oflu Hoca'nın Şifresi 3 full izle başlığında merak edenlere sunuluyor. Şunu belirtmek isterim ki bu hoca sizleri çok güldürecek :). Bu kıyasıya komedinin üstüne koltuklarınıza yaslanın ve full hd sorunsuz filmin keyfini çıkarın.

Filmin yönetmen koltuğunu Adem Kılıç kimseye kaptırmıyor. Karadeniz komedi filmleri denilince akla gelen ilk yönetmen ismi kesinlikle Adem Kılıç'dır. Oyuncu kadrosunda tekrardan Köksal Engür, Mehtap Bayri, Çetin Altay, Başak Daşman, Buket Dereoğlu gibi isimlere yer veriliyor. FullHD sinema filminte tüm film severlere keyifli seyirler dileriz.
Reklamı Geç 9 saniye kaldı...

46


Oflu Hoca’nın Şifresi 3 izle

Oflu Hoca’nın Şifresi 3 izle, Oflu Hoca 3 izle. Oflu Hoca’nın Şifresi 3 full izle. Türk komedi sineması kategorisinde öne çıkan yapıtlardan biri de Oflu Hoca’dır. Samimi üslubu ve komedi dolu tavırlarıyla dikkat çeken Oflu Hoca, Trabzon’un göz bebeği haline gelmiştir. Onu diğer insanlardan farklı kılan şey ise yaşantısıdır. Pek de popüler olmayan bir tv kanalında izleyicilerin abidik gubidik sorularını yanıtlayarak ve azgın, karı. kız düşkünü babaını sakinleştirmesi onun yaşantısından bir kaç karedir. Bu yaşantısının üstüne bir de Doğanspor futbol takımının başkanlığına adaylığını koymuştur. Adaylığı kazanan Oflu Hoca, Ahmet adındaki gaddar herifle kıyasıya mücadeleye girişiyor. Seride öne çıkan üçüncü film Oflu Hoca’nın Şifresi 3 full izle başlığında merak edenlere sunuluyor. Şunu belirtmek isterim ki bu hoca sizleri çok güldürecek :). Bu kıyasıya komedinin üstüne koltuklarınıza yaslanın ve full hd sorunsuz filmin keyfini çıkarın.

Filmin yönetmen koltuğunu Adem Kılıç kimseye kaptırmıyor. Karadeniz komedi filmleri denilince akla gelen ilk yönetmen ismi kesinlikle Adem Kılıç’dır. Oyuncu kadrosunda tekrardan Köksal Engür, Mehtap Bayri, Çetin Altay, Başak Daşman, Buket Dereoğlu gibi isimlere yer veriliyor. FullHD sinema filminte tüm film severlere keyifli seyirler dileriz.

Oflu Hoca’nın Şifresi 3 izle Yerli Komedi Filmi 1080p Full HD

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (1)