Perde | Ayn-ı Cin (2017) Korku Filmi Tek Parça Full HD izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.0 IMDB Puanı 3,258 Görüntülenme

Perde | Ayn-ı Cin (2017) Korku Filmi Tek Parça Full HD izle

(2017 - Türkiye)

Yönetmen:

Ediz Günay

Oyuncular:

Nurhayat Ertetik, Orkun Özen, Uğur Dönmez, Filiz Ger, Burcu Ayhan
Perde 2017 yerli yapım korku gerilim türündeki filmdeyiz. Okan, korku-gerilim türünde kitaplarıyla ünlü olan bir yazardır. Son kitabını tamamlamak için doğduğu şehir olan Antalya'ya yolculuk yapar. Gözleri dereceli olan Okan takarken rahatsız olduğu gözlüklerinden kurtulmak için samimi arkadaşı, ayrıca göz doktoru olan Levent'in de teklifiyle ameliyat masasına yatar. Operasyon sonrasında çok ilginç olaylar yaşamaya başlar. Gözündeki perde kalmış, Okan ruhani varlıkları görmeye başlamıştır. Bu durumdan canı sıkılan Okan psikolojik bunalımın eşiğindedir. Kurtulmak için çabaladıkça Okan daha kötü olaylar yaşamaya başlar.

Merakla beklenen Perde Aynı Cin izle filmi Ediz Günay tarafından yönetiliyor. Ayrıca filmin senaryosu da Günay'a ait. Korku filmimizin oyuncu kadrosunda Nurhayat Ertetik, Orkun Özen, Uğur Dönmez, Filiz Ger, Burcu Ayhan gibi isimleri görüyoruz. Bu tür filmleri seven takipçiler için harika bir film olduğunu düşünüyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.
Reklamı Geç 9 saniye kaldı...

46


Perde Aynı Cin izle

Perde 2017 yerli yapım korku gerilim türündeki filmdeyiz. Okan, korku-gerilim türünde kitaplarıyla ünlü olan bir yazardır. Son kitabını tamamlamak için doğduğu şehir olan Antalya’ya yolculuk yapar. Gözleri dereceli olan Okan takarken rahatsız olduğu gözlüklerinden kurtulmak için samimi arkadaşı, ayrıca göz doktoru olan Levent’in de teklifiyle ameliyat masasına yatar. Operasyon sonrasında çok ilginç olaylar yaşamaya başlar. Gözündeki perde kalmış, Okan ruhani varlıkları görmeye başlamıştır. Bu durumdan canı sıkılan Okan psikolojik bunalımın eşiğindedir. Kurtulmak için çabaladıkça Okan daha kötü olaylar yaşamaya başlar.

Merakla beklenen Perde Aynı Cin izle filmi Ediz Günay tarafından yönetiliyor. Ayrıca filmin senaryosu da Günay’a ait. Korku filmimizin oyuncu kadrosunda Nurhayat Ertetik, Orkun Özen, Uğur Dönmez, Filiz Ger, Burcu Ayhan gibi isimleri görüyoruz. Bu tür filmleri seven takipçiler için harika bir film olduğunu düşünüyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.

Perde | Ayn-ı Cin (2017) Korku Filmi Tek Parça Full HD izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?