Recep İvedik 5 Filmi Tek Parça Full Hd 720p Seyret
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
3.4 IMDB Puanı 3 Yorum 473 Görüntülenme

Recep İvedik 5 Filmi Tek Parça Full Hd 720p Seyret

(2016 - TÜRKİYE)

Yönetmen:

Togan Gökbakar

Oyuncular:

Şahan Gökbakar, Orkan Varan, Deniz Ceylan
Uluslararası olimpiyatlarda ülkemizi temsil edecek olan Recep İvedik 5 izle komedi dolu işlere imza atacak ve izleyenlere sürpriz dolu dakikalar yaşatacak. Talihsiz bir ölüm haberi Recep'e ulaşır. Ölen recebin arkadaşıdır. Milli takımı Avrupa'ya taşıyacak olan bir otobüsün kaptanıdır kendisi. Bu otobüsü sağ selamet Makedonya'da düzenlenen olimpiyatlara götürmek Recep'e düşünce işler sarpa sarar. Avrasya Gençlik Oyunları'nda pek çok ülkeden yarışmacı yüzme, boks, gülle atma, atletizm gibi dallarda ter dökecektir.
recep ivedik 5 izle


Recep İvedik 5 tek parça izle. Birbirinden iddialı yarışmacılarla ülkemizi temsil edecek yarışmacılar yolda büyük bir talihsizlik yaşar. Recep'in hazırladığı motor yağlı kuru fasulye hepsinin midesini bozmuş, hasta etmiştir. Kara ambar Kamyoncular Derneği'den öğrendiği fasulye tarifi sporcuları hasta eder. Yarışmaya katılamayacak durumda olan temsilcilerimizin yerine Recep başka bir arayışa girişir. Başka yarışmacı bulmak için kolları sıvar. Bakalım olaylar ne yönde gelişecek, sinema takipçilerinin merakla beklediği filmde ne gibi olaylar yaşanacaktır?
recep ivedik 5 izle


Recep İvedik 5 filmi Şahan Gökbakar'ın serideki beşinci filmi olarak ekranlara geliyor. Üst üste gişe rekorları kıran İvedik efsane espriler ile gündeme bomba gibi düşüyor. Film yönetmen koltuğunda Togan Gökbakar oturuyor. Şahan Gökbakar'ın kardeşidir aynı zamanda. Recep İvedik rüzgari filmjupteri takipçilerinin ekranlarında son sürat esmeye devam ediyor. Filmi tek parça kalitesinde izledikten sonra kıymetli yorumlarınızı da bizlerle paylaşmayı unutmayın.
Reklamı Geç 9 saniye kaldı...

46

Recep İvedik 5 izle

Recep İvedik 5 Filmi Tek Parça Full Hd 720p İzle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (3)