Rock Dog – Süper Yetenek 2016 Türkçe Dublaj Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.0 IMDB Puanı 3 Yorum 4,273 Görüntülenme

Rock Dog – Süper Yetenek 2016 Türkçe Dublaj Full HD İzle

(2016 - ABD)

Yönetmen:

Ash Brannon

Oyuncular:

Seslendirme Ekibi: Ayhan Kahya , Ali Çorapçı , Ziya Kürküt , Aziz Güngör , Selçuk Kıpçak
Animasyon filmi Rock Dog 2016 izle, Kar Dağı adı verilen bölgede yaşayan Tibet Mastifleri'nin görevi koyunların yaşadığı ve yünlerinden faydalanılan köyü korumak. Köy için en büyük tehdit ise Linnux isimli kurt ve onun apaçi tipli çetesidir. Köy ezeli düşmandan korunurken koruma köpeklerinin lideri Khampa, dikkat dağınıklığından doğabilecek hataları engellemek için bu şirin köyde müzik çalmayı yasaklamıştır. Ancak onun çılgın oğlu Bodi bir uçaktan düşen radyoyu bulup müzik dinleyince olanlar olur. Müziksever bir karaktere sahip olduğunu anlayan Bodi rock yıldızı olmak için kolları sıvar. Tabi bu hayalini gerçekleştirmek için müzik yasaklayan babasının yasaklarını çiğneyip köyden uzaklaşacak ve Angus Scattergood ile buluşup albüm yapacaktır. Bu hiçte kolay bir yolculuk değildir.

Sinema filmini büyük - küçük pek çok kişinin keyfine sunuyoruz. Animasyon kategorisini seven izleyiciler için başarılı bir film olacağını iddia ediyoruz :) Herkese iyi seyirler dileriz.
Reklamı Geç 9 saniye kaldı...

46


Süper Yetenek – Rock Dog izle

Animasyon filmi Rock Dog 2016 izle, Kar Dağı adı verilen bölgede yaşayan Tibet Mastifleri’nin görevi koyunların yaşadığı ve yünlerinden faydalanılan köyü korumak. Köy için en büyük tehdit ise Linnux isimli kurt ve onun apaçi tipli çetesidir. Köy ezeli düşmandan korunurken koruma köpeklerinin lideri Khampa, dikkat dağınıklığından doğabilecek hataları engellemek için bu şirin köyde müzik çalmayı yasaklamıştır. Ancak onun çılgın oğlu Bodi bir uçaktan düşen radyoyu bulup müzik dinleyince olanlar olur. Müziksever bir karaktere sahip olduğunu anlayan Bodi rock yıldızı olmak için kolları sıvar. Tabi bu hayalini gerçekleştirmek için müzik yasaklayan babasının yasaklarını çiğneyip köyden uzaklaşacak ve Angus Scattergood ile buluşup albüm yapacaktır. Bu hiçte kolay bir yolculuk değildir.

Sinema filmini büyük – küçük pek çok kişinin keyfine sunuyoruz. Animasyon kategorisini seven izleyiciler için başarılı bir film olacağını iddia ediyoruz 🙂 Herkese iyi seyirler dileriz.

Rock Dog – Süper Yetenek 2016 Türkçe Dublaj Full HD İzle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (3)