Spider Man Homecoming (2017) Türkçe Dublaj 1080p İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.8 IMDB Puanı 2 Yorum 2,607 Görüntülenme

Spider Man Homecoming (2017) Türkçe Dublaj 1080p İzle

(2017 - ABD)

Yönetmen:

Jon Watts

Oyuncular:

Tom Holland, Robert Downey Jr, Michael Keaton, Marisa Tomei, Zendaya Coleman
Yabancı yapım film amazing spider man 3 izle ve 720p kalitesinde Spiderman Homecoming full hd izle başlığı altındaki film ile birlikteyiz. Tüm spiderman serisinin baş kahramanı genç Peter maceralarına kaldığı yerden devam ediyor. Peter geçen zamanda kazandığı şöhreti ve halk sevgisini tekrardan kazanmayı planlamaktadır. Örümcek adamımız tabi bu maceradan daha önce büyük annesinin ve sevdiklerinin güvenliğini düşünmektedir. En son Yenilmezler ekibiyle efsane olaylara imza atan Peter, ekibin Demir Adam'ı ile dostluğunu baya ilerletmiştir. Bir yandan sakince okuluna gidip gelmeyi, okuldan sonra sıradan hayatına ayak uydurmaya çalışmaktadır. Kötü karakter Vulture tarafından kendisine yollanan kötülüğü yenmek ve dolayısıyla itibar kazanma fırsatı eline geçmiştir. Tabi bunu yaptıktan sonra sevdiklerinin güvenliğini sağlamakta Peter için bir mecburiyettir.

Gişe rekorlarını alt üst eden, pek çok sinemasever tarafından merakla beklenen Örümcek Adam serisinin son filmi Homecoming adıyla ekranlara geliyor. Film İnanılmaz Örümcek Adam 3 izle olarak da biliniyor. Filmin yönetmen koltuğunda Jon Watts oturuyor. Filmimizin oyuncu kadrosuna göz attığımızda Tom Holland, Robert Downey Jr, Michael Keaton, Marisa Tomei, Zendaya Coleman gibi isimler öne çıkıyor. Film 2017 yılında Google'da en çok aranan filmlerden biri olma özelliğindedir. Fantastik kurgusuyla gönüllere taht kurmuş Marvel Comics karakteri ekranlarınıza geliyor. Herkese full hd kalitedeki filmde iyi seyirler dileriz.
Reklamı Geç 9 saniye kaldı...

46


Spider Man Homecoming izle

Yabancı yapım film amazing spider man 3 izle ve 720p kalitesinde Spiderman Homecoming full hd izle başlığı altındaki film ile birlikteyiz. Tüm spiderman serisinin baş kahramanı genç Peter maceralarına kaldığı yerden devam ediyor. Peter geçen zamanda kazandığı şöhreti ve halk sevgisini tekrardan kazanmayı planlamaktadır. Örümcek adamımız tabi bu maceradan daha önce büyük annesinin ve sevdiklerinin güvenliğini düşünmektedir. En son Yenilmezler ekibiyle efsane olaylara imza atan Peter, ekibin Demir Adam’ı ile dostluğunu baya ilerletmiştir. Bir yandan sakince okuluna gidip gelmeyi, okuldan sonra sıradan hayatına ayak uydurmaya çalışmaktadır. Kötü karakter Vulture tarafından kendisine yollanan kötülüğü yenmek ve dolayısıyla itibar kazanma fırsatı eline geçmiştir. Tabi bunu yaptıktan sonra sevdiklerinin güvenliğini sağlamakta Peter için bir mecburiyettir.

Gişe rekorlarını alt üst eden, pek çok sinemasever tarafından merakla beklenen Örümcek Adam serisinin son filmi Homecoming adıyla ekranlara geliyor. Film İnanılmaz Örümcek Adam 3 izle olarak da biliniyor. Filmin yönetmen koltuğunda Jon Watts oturuyor. Filmimizin oyuncu kadrosuna göz attığımızda Tom Holland, Robert Downey Jr, Michael Keaton, Marisa Tomei, Zendaya Coleman gibi isimler öne çıkıyor. Film 2017 yılında Google’da en çok aranan filmlerden biri olma özelliğindedir. Fantastik kurgusuyla gönüllere taht kurmuş Marvel Comics karakteri ekranlarınıza geliyor. Herkese full hd kalitedeki filmde iyi seyirler dileriz.

Spider Man Homecoming (2017) Türkçe Dublaj 1080p İzle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (2)