Star Wars: Son Jedi Filmini Full HD Tek Parça İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.5 IMDB Puanı 119 Görüntülenme

Star Wars: Son Jedi Filmini Full HD Tek Parça İzle

(ABD)

Yönetmen:

Rian Johnson

Oyuncular:

Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Kelly Marie Tran, Benicio Del Toro, Gwendoline Christie, Lupita Nyong'o, Anthony Daniels, Laura Dern, Domhnall Gleeson, Lamin Tamba, Billie Lourd
Star Wars: Son Jedi izle,Star Wars: Son Jedi full izle,Star Wars: Son Jedi filmini izle,Star Wars: Son Jedi hd izle,Star Wars: Son Jedi 1080P izle, İlk serisinden beri bizlerle birlikte olan ve oldukça ün kazanmış bir film olan Star Wars Yıldız savaşları filmi yeni bir filmi ile tekrardan ekranlara gelmektedir. 15 Aralık 2017'de vizyona girip beyazperdeye aktarılarak seyircisiyle buluşacak olan bu film de hem seyirci hemde film vizyon gününü iple çekmektedir. Çekimleri esnasında da birçok zorluklar atlatıp başarılı bir şekilde hazırlanan ekipde iyi bir film çıkacağını göstermektedir. Bilim Kurgu,Fantastik,Macera ve Aksiyon kategorilerini de birarada oynatan filmi gerçekten başarısından dolayı tebrik etmekte gerekmektedir.
Rian Johnson'ın yönetmenliğini üstlendiği film,başarılı bir yönetmeni de koltuğa oturtarak en büyük başarıyı kapmıştır. Oyuncu kadrosuna da baktığımız zaman Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Kelly Marie Tran, Benicio Del Toro, Gwendoline Christie, Lupita Nyong'o, Anthony Daniels, Laura Dern, Domhnall Gleeson, Lamin Tamba ve Billie Lourd gibi oyuncular yer almaktadır. Filmi hd şekilde izleyebilirsiniz sizlere iyi seyirler!
Reklamı Geç 9 saniye kaldı...

46


Star Wars: Son Jedi İzle

Star Wars: Son Jedi izle,Star Wars: Son Jedi full izle,Star Wars: Son Jedi filmini izle,Star Wars: Son Jedi hd izle,Star Wars: Son Jedi 1080P izle, İlk serisinden beri bizlerle birlikte olan ve oldukça ün kazanmış bir film olan Star Wars Yıldız savaşları filmi yeni bir filmi ile tekrardan ekranlara gelmektedir. 15 Aralık 2017’de vizyona girip beyazperdeye aktarılarak seyircisiyle buluşacak olan bu film de hem seyirci hemde film vizyon gününü iple çekmektedir. Çekimleri esnasında da birçok zorluklar atlatıp başarılı bir şekilde hazırlanan ekipde iyi bir film çıkacağını göstermektedir. Bilim Kurgu,Fantastik,Macera ve Aksiyon kategorilerini de birarada oynatan filmi gerçekten başarısından dolayı tebrik etmekte gerekmektedir.
Rian Johnson’ın yönetmenliğini üstlendiği film,başarılı bir yönetmeni de koltuğa oturtarak en büyük başarıyı kapmıştır. Oyuncu kadrosuna da baktığımız zaman Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Kelly Marie Tran, Benicio Del Toro, Gwendoline Christie, Lupita Nyong’o, Anthony Daniels, Laura Dern, Domhnall Gleeson, Lamin Tamba ve Billie Lourd gibi oyuncular yer almaktadır. Filmi hd şekilde izleyebilirsiniz sizlere iyi seyirler!

Star Wars: Son Jedi Filmini Full HD Tek Parça İzle

  • Yorumlar
  • Detaylar