Suburbicon Filmini Full HD Türkçe Altyazılı İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.6 IMDB Puanı 3 Yorum 210 Görüntülenme

Suburbicon Filmini Full HD Türkçe Altyazılı İzle

(ABD)

Yönetmen:

George Clooney

Oyuncular:

Matt Damon, Julianne Moore, Oscar Isaac, Noah Jupe, Glenn Fleshler, Megan Ferguson, Jack Conley, Marah Fairclough, Gary Basaraba, Carter Hastings, Michael D. Cohen, Emily Goss, Steve Monroe, Ellen Crawford, Dash Williams, Tim Hopper, Erik Aude, Steven M. Porter
Suburbicon izle,Suburbicon full izle,Suburbicon filmini izle,Suburbicon hd izle,Suburbicon 1080P izle,Suburbicon türkçe dublaj izle,Suburbicon 2017 izle, Komedi tufanıyla birlikte bir polisiye filmi olan ve oldukça beğenilecek bir film vizyona girmeye şimdiden hazırlanmaktadır. 8 Aralık 2017'de vizyona girecek filmlerin arasında yer alan bu film oldukça ilgi görecek gibi gözükmektedir. Şimdiye kadar Polisiye ve Komedi tufanını birarada tutan filmler oldukça beğenilmiş ve yüksek mertebelerede gelmeyi başarmıştır. 1 saat 45 dakika sürecek olan bu film, filmi izlerken bile vaktin nasıl geçtiğini bile anlıyamıyacaksınız. Konu ve içerik bakımından da özgür,zengin ve başarılı bir şekilde hazırlanması da filmi iyi bir yerlere getirebilmektedir.
George Clooney'in yönetmen koltuğunda oturduğu bu film de başarılı bir iş başarmış ve gerçektende bunu hakkıyla yapmış gözüküyor. Filmin başarılı oyuncu kadrosuna baktığımız zaman ise Matt Damon, Julianne Moore, Oscar Isaac, Noah Jupe, Glenn Fleshler, Megan Ferguson, Jack Conley, Marah Fairclough, Gary Basaraba, Carter Hastings, Michael D. Cohen, Emily Goss, Steve Monroe, Ellen Crawford, Dash Williams, Tim Hopper, Erik Aude ve Steven M. Porter gibi oyuncular yer almaktadır. Film güncel bir şekilde yayınlanacaktır lütfen takipte kalınız iyi seyirler!
Reklamı Geç 9 saniye kaldı...

46


Suburbicon İzle

Suburbicon izle,Suburbicon full izle,Suburbicon filmini izle,Suburbicon hd izle,Suburbicon 1080P izle,Suburbicon türkçe dublaj izle,Suburbicon 2017 izle, Komedi tufanıyla birlikte bir polisiye filmi olan ve oldukça beğenilecek bir film vizyona girmeye şimdiden hazırlanmaktadır. 8 Aralık 2017’de vizyona girecek filmlerin arasında yer alan bu film oldukça ilgi görecek gibi gözükmektedir. Şimdiye kadar Polisiye ve Komedi tufanını birarada tutan filmler oldukça beğenilmiş ve yüksek mertebelerede gelmeyi başarmıştır. 1 saat 45 dakika sürecek olan bu film, filmi izlerken bile vaktin nasıl geçtiğini bile anlıyamıyacaksınız. Konu ve içerik bakımından da özgür,zengin ve başarılı bir şekilde hazırlanması da filmi iyi bir yerlere getirebilmektedir.
George Clooney’in yönetmen koltuğunda oturduğu bu film de başarılı bir iş başarmış ve gerçektende bunu hakkıyla yapmış gözüküyor. Filmin başarılı oyuncu kadrosuna baktığımız zaman ise Matt Damon, Julianne Moore, Oscar Isaac, Noah Jupe, Glenn Fleshler, Megan Ferguson, Jack Conley, Marah Fairclough, Gary Basaraba, Carter Hastings, Michael D. Cohen, Emily Goss, Steve Monroe, Ellen Crawford, Dash Williams, Tim Hopper, Erik Aude ve Steven M. Porter gibi oyuncular yer almaktadır. Film güncel bir şekilde yayınlanacaktır lütfen takipte kalınız iyi seyirler!

Suburbicon Filmini Full HD Türkçe Altyazılı İzle

  • Yorumlar
  • Detaylar