Wonder – Mucize 2017 Türkçe Dublaj Full HD 1080p izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.8 IMDB Puanı 5 Yorum 1,010 Görüntülenme

Wonder – Mucize 2017 Türkçe Dublaj Full HD 1080p izle

(2017 - ABD)

Yönetmen:

Stephen Chbosky

Oyuncular:

Daveed Diggs, Jacob Tremblay, Julia Roberts, Owen Wilson, Mandy Patinkin, Izabela Vidovic, Sonia Braga
Muhteşem bir dram filmi Wonder 2017 ekranlara geliyor. Wonder full izle başlığında siz kıymetli takipçiler ile bir aradayız. Auggie Pullman adındaki küçük çocuk diğer sıradan çocuklardan farklıdır. Onu farklı kılan ise yüzündeki bir takım cilt problemidir. O bu kusuru yüzünden sürekli bakışları üzerinde toplamış, kimi zaman dalga geçilmiştir. Bu durumdan canı sıkılan küçük çocuk yaşadığı talihsiz durumdan kurtulmak ve insanlara asıl önemli olanın 'kişinin benliği' olduğunu kanıtlamaya çalışacaktır. Oldukça güzel ve duygusal bir dram filmi izleyenleri bekliyor. Çokça ders çıkarılacak bir filme benziyor. Sinemaseverlere aktarmak istediği ana düşünce ise esas güzelliğin içimizde olduğudur. Tabi ki burada Mucize 2017 izle başlığındaki yabancı yapım 720p film yardımımıza yetişiyor ve izleyenlere çok şey katıyor.

Yönetmenliğini usta isim Stephen Chbosky'nin üstlendiği; oyuncu kadrosunda Daveed Diggs, Jacob Tremblay, Julia Roberts, Owen Wilson, Mandy Patinkin, Izabela Vidovic, Sonia Braga gibi pek çok ismi ekranlara yansıtan filmi izliyorsunuz. Filmi izledikten sonra görüşlerinizi bizlerle paylaşım. Keyifli seyirler dileriz efendim :)
Reklamı Geç 9 saniye kaldı...

46


Wonder – Mucize izle

Muhteşem bir dram filmi Wonder 2017 ekranlara geliyor. Wonder full izle başlığında siz kıymetli takipçiler ile bir aradayız. Auggie Pullman adındaki küçük çocuk diğer sıradan çocuklardan farklıdır. Onu farklı kılan ise yüzündeki bir takım cilt problemidir. O bu kusuru yüzünden sürekli bakışları üzerinde toplamış, kimi zaman dalga geçilmiştir. Bu durumdan canı sıkılan küçük çocuk yaşadığı talihsiz durumdan kurtulmak ve insanlara asıl önemli olanın ‘kişinin benliği’ olduğunu kanıtlamaya çalışacaktır. Oldukça güzel ve duygusal bir dram filmi izleyenleri bekliyor. Çokça ders çıkarılacak bir filme benziyor. Sinemaseverlere aktarmak istediği ana düşünce ise esas güzelliğin içimizde olduğudur. Tabi ki burada Mucize 2017 izle başlığındaki yabancı yapım 720p film yardımımıza yetişiyor ve izleyenlere çok şey katıyor.

Yönetmenliğini usta isim Stephen Chbosky’nin üstlendiği; oyuncu kadrosunda Daveed Diggs, Jacob Tremblay, Julia Roberts, Owen Wilson, Mandy Patinkin, Izabela Vidovic, Sonia Braga gibi pek çok ismi ekranlara yansıtan filmi izliyorsunuz. Filmi izledikten sonra görüşlerinizi bizlerle paylaşım. Keyifli seyirler dileriz efendim 🙂

Wonder – Mucize 2017 Türkçe Dublaj Full HD 1080p izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (5)