X-Men: Dark Phoenix Filmini Full HD Tek Parça İzle | Full Film izle, HD Film izle, 1080p izle
X-Men: Dark Phoenix Filmini Full HD Tek Parça İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.8 IMDB Puanı 251 Görüntülenme

X-Men: Dark Phoenix Filmini Full HD Tek Parça İzle

(ABD)

Yönetmen:

Simon Kinberg

Oyuncular:

Sophie Turner, Jennifer Lawrence, Jessica Chastain, James McAvoy, Michael Fassbender, Nicholas Hoult, Kodi Smit-McPhee, Tye Sheridan, Alexandra Shipp, Evan Peters, Lamar Johnson, Summer Fontana, Scott Shepherd
X-Men Dark Phoenix izle, X-Men Dark Phoenix full hd izle, X-Men Dark Phoenix tek parça izle, X-Men Dark Phoenix türkçe dublaj izle X-Men son filmi izle 2018 yılında izleyiciyi büyüleyecek bir yapım ile geliyor. Jean Grey bilindiği üzere üstün yeteneklere sahip Xmen ekibinin bir üyesidir. Çeşitli süreçlerden geçerek farklı yetenekler elde eder. Bu güçleri elde edince Dark Phoenix'e dönüşür. Artık yepyeni özel güçleriyle yepyeni olaylar içinde bulur kendini. İyi ve kötü ayrımında karar vermesi gerekecektir. Ekibi ile birlikte yeni fantastik maceralarda yerini alacaktır. Dark Phoenix filmi X-men serisinin son üyesi olarak karşımıza çıkıyor. Pek çok izleyici tarafından büyük ilgiyle takip edilen yapım ilk defa bu adresten sinemaseverleri karşılayacak. Film yönetmen koltuğunda Simon Kinberg oturuyor. Yıldız isimleri filmde başrolde izleyeceğiz. Bu isimleri Sophie Turner, Jennifer Lawrence, Jessica Chastain, James McAvoy, Michael Fassbender, Nicholas Hoult, Kodi Smit-McPhee, Tye Sheridan, Alexandra Shipp, Evan Peters, Lamar Johnson, Summer Fontana, Scott Shepherd şeklinde sıralayabiliriz. Marvel tarafından hayata geçirilen film efsane özel güçler geliştiren yepyeni karakterler ile hayat buluyor. Göz dolduran yeni mutantlar görevlerine hazır. Aksiyonu dibine kadar yaşayacaksınız X men dark phoenix filminde . Filmi türkçe dublaj/altyazılı izledikten sonra 720p kalite altında yorum yapmayı unutmayın diyor, iyi seyirler diliyoruz.
Reklamı Geç 9 saniye kaldı...

46


X-Men: Dark Phoenix İzle

X-Men Dark Phoenix izle, X-Men Dark Phoenix full hd izle, X-Men Dark Phoenix tek parça izle, X-Men Dark Phoenix türkçe dublaj izle X-Men son filmi izle 2018 yılında izleyiciyi büyüleyecek bir yapım ile geliyor. Jean Grey bilindiği üzere üstün yeteneklere sahip Xmen ekibinin bir üyesidir. Çeşitli süreçlerden geçerek farklı yetenekler elde eder. Bu güçleri elde edince Dark Phoenix’e dönüşür. Artık yepyeni özel güçleriyle yepyeni olaylar içinde bulur kendini. İyi ve kötü ayrımında karar vermesi gerekecektir. Ekibi ile birlikte yeni fantastik maceralarda yerini alacaktır. Dark Phoenix filmi X-men serisinin son üyesi olarak karşımıza çıkıyor. Pek çok izleyici tarafından büyük ilgiyle takip edilen yapım ilk defa bu adresten sinemaseverleri karşılayacak. Film yönetmen koltuğunda Simon Kinberg oturuyor. Yıldız isimleri filmde başrolde izleyeceğiz. Bu isimleri Sophie Turner, Jennifer Lawrence, Jessica Chastain, James McAvoy, Michael Fassbender, Nicholas Hoult, Kodi Smit-McPhee, Tye Sheridan, Alexandra Shipp, Evan Peters, Lamar Johnson, Summer Fontana, Scott Shepherd şeklinde sıralayabiliriz. Marvel tarafından hayata geçirilen film efsane özel güçler geliştiren yepyeni karakterler ile hayat buluyor. Göz dolduran yeni mutantlar görevlerine hazır. Aksiyonu dibine kadar yaşayacaksınız X men dark phoenix filminde . Filmi türkçe dublaj/altyazılı izledikten sonra 720p kalite altında yorum yapmayı unutmayın diyor, iyi seyirler diliyoruz.

X-Men: Dark Phoenix Filmini Full HD Tek Parça İzle

  • Yorumlar
  • Detaylar