Yağmurlarda Yıkansam 2017 Yerli Filmi Tek Part 720p İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
None IMDB Puanı 1,189 Görüntülenme

Yağmurlarda Yıkansam 2017 Yerli Filmi Tek Part 720p İzle

(2017 - Türkiye)

Yönetmen:

Gülten Taranç

Oyuncular:

Engin Benli , Müge Ulusoy , Gülçin çakır , Yeliz Tozan , Murat Ergür
Yerli Dram filmi Yağmurlarda Yıkansam Full izle filmi 720p ve 1080p kalitede sadece bu adreste! Dram kategorisinde 2016-2017 yapımı Yağmurlarda Yıkansam tek part 720p izle . Buyurun film içeriğini inceleyelim. Filmimiz ülkemizin en büyük sosyal bozukluklarından biri olan Kadına Şiddet'i konu alıyor. Gamze’nin annesi, babası tarafından öldürülür. Bu cinayet sadece öleni değil kalanları da etkiler. Henüz 15 yaşındaki Gamze bu kötü anısını bastırmaya çalışırken diğer yandan psikolojik bunalımın eşiğindedir. Başrol oyuncusunun dram dolu hikayesi ve kadına şiddet konusunda izleyenlere büyük dersler veren sinema filminin detaylarına göz atalım.

Full HD kalitedeki yerli filmin yönetmenliğini Gülten Taranç yapıyor. Oyuncu kadrosunda Müge Ulusoy, Gülçin çakır, Yeliz Tozan, Murat Ergür, Engin Benli gibi isimler yer alıyor. Film 2016 yapımı oldukça etkileyici ve merakla beklenen bir film. Çekimleri İzmir'de tamamlanan film günümüzdeki en büyük sosyal bozukluklardan birine dikkat çekiyor. Sizlerin de filmi izledikten sonra ders çıkarmasını dileriz. Çevremizde kadına şiddet uygulayanlara karşı gerekeni yapmanız dileğiyle. İyi seyirler efendim.
Reklamı Geç 9 saniye kaldı...

46


Yağmurlarda Yıkansam izle

Yerli Dram filmi Yağmurlarda Yıkansam Full izle filmi 720p ve 1080p kalitede sadece bu adreste! Dram kategorisinde 2016-2017 yapımı Yağmurlarda Yıkansam tek part 720p izle . Buyurun film içeriğini inceleyelim. Filmimiz ülkemizin en büyük sosyal bozukluklarından biri olan Kadına Şiddet’i konu alıyor. Gamze’nin annesi, babası tarafından öldürülür. Bu cinayet sadece öleni değil kalanları da etkiler. Henüz 15 yaşındaki Gamze bu kötü anısını bastırmaya çalışırken diğer yandan psikolojik bunalımın eşiğindedir. Başrol oyuncusunun dram dolu hikayesi ve kadına şiddet konusunda izleyenlere büyük dersler veren sinema filminin detaylarına göz atalım.

Full HD kalitedeki yerli filmin yönetmenliğini Gülten Taranç yapıyor. Oyuncu kadrosunda Müge Ulusoy, Gülçin çakır, Yeliz Tozan, Murat Ergür, Engin Benli gibi isimler yer alıyor. Film 2016 yapımı oldukça etkileyici ve merakla beklenen bir film. Çekimleri İzmir’de tamamlanan film günümüzdeki en büyük sosyal bozukluklardan birine dikkat çekiyor. Sizlerin de filmi izledikten sonra ders çıkarmasını dileriz. Çevremizde kadına şiddet uygulayanlara karşı gerekeni yapmanız dileğiyle. İyi seyirler efendim.

Yağmurlarda Yıkansam 2017 Yerli Filmi Tek Part 720p İzle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?