Yok Oluş Filmini Full HD Türkçe Dublaj İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.6 IMDB Puanı 134 Görüntülenme

Yok Oluş Filmini Full HD Türkçe Dublaj İzle

(ABD)

Yönetmen:

Alex Garland

Oyuncular:

Natalie Portman, Gina Rodriguez, Tessa Thompson, Oscar Isaac, Jennifer Jason Leigh, David Gyasi, Sonoya Mizuno, Cosmo Jarvis, Tuva Novotny, Honey Holmes, Crystal Clarke, Edward Mannering, Kola Bokinni, John Schwab, Bern Collaco, Annarie Boor, Kumud Pant, Matthew Simpson
Yepyeni bir bilim kurgu filmi Yok Oluş full hd izle, Yok Oluş Türkçe dublaj izle seçeneğindeki tek parça film Annihilation full izle 2017 yılında beyazperdeye yansıyor. Çeşitli bilim dallarında adını duyurmuş 4 kişilik ekip bilim kurgu ve macera dolu bir yolculuğa kulaç atıyor. Çeşitli meslekler ile uğraşan bu 4 kadın, devlet tarafından X Bölgesi'ne sıradışı olayları incelemek üzere gönderilir. Bu ekip gibi niceleri bu bölgeye gönderilmiş, hepsi gizemli bir lanet yüzünden ölmüştür. Daha önce gönderilen 11 ekipten kimi grup intihar, kimisi ateşli yaralamaya bağlı ölüm, kimi döndükten sonra hastalıktan ölmüştür. Bu ölümlerin ardından gönderilen diğer ekiplerden daha uzman, daha donanımlı 12.ekip yolculuklarına Southern Reach organizasyonu ile devam edip etrafı kolaçan edecektir. Bu gerilim dolu yolculukta kendinizi bulacağınız 2018 filmi büyük ilgi ve alaka ile bekleniyor. İzlerken sizleri büyüsü altına alacak olan film yıldız isimler ve Alex Garland gibi usta yönetmen ile geliyor. Oyuncu kadrosunda Natalie Portman, Gina Rodriguez, Tessa Thompson, Oscar Isaac, Jennifer Jason Leigh, David Gyasi, Sonoya Mizuno, Cosmo Jarvis gibi isimleri bizlerle buluşturan yapıt ilk kez ve sadece filmtakvimi.com adresinden film severleri karşılayacak. İzledikten sonra kıymetli yorumlarınızı aktarmayı unutmayın. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi seyirler dileriz.
Reklamı Geç 9 saniye kaldı...

46


Yok Oluş İzle

Yepyeni bir bilim kurgu filmi Yok Oluş full hd izle, Yok Oluş Türkçe dublaj izle seçeneğindeki tek parça film Annihilation full izle 2017 yılında beyazperdeye yansıyor. Çeşitli bilim dallarında adını duyurmuş 4 kişilik ekip bilim kurgu ve macera dolu bir yolculuğa kulaç atıyor. Çeşitli meslekler ile uğraşan bu 4 kadın, devlet tarafından X Bölgesi’ne sıradışı olayları incelemek üzere gönderilir. Bu ekip gibi niceleri bu bölgeye gönderilmiş, hepsi gizemli bir lanet yüzünden ölmüştür. Daha önce gönderilen 11 ekipten kimi grup intihar, kimisi ateşli yaralamaya bağlı ölüm, kimi döndükten sonra hastalıktan ölmüştür. Bu ölümlerin ardından gönderilen diğer ekiplerden daha uzman, daha donanımlı 12.ekip yolculuklarına Southern Reach organizasyonu ile devam edip etrafı kolaçan edecektir. Bu gerilim dolu yolculukta kendinizi bulacağınız 2018 filmi büyük ilgi ve alaka ile bekleniyor. İzlerken sizleri büyüsü altına alacak olan film yıldız isimler ve Alex Garland gibi usta yönetmen ile geliyor. Oyuncu kadrosunda Natalie Portman, Gina Rodriguez, Tessa Thompson, Oscar Isaac, Jennifer Jason Leigh, David Gyasi, Sonoya Mizuno, Cosmo Jarvis gibi isimleri bizlerle buluşturan yapıt ilk kez ve sadece filmtakvimi.com adresinden film severleri karşılayacak. İzledikten sonra kıymetli yorumlarınızı aktarmayı unutmayın. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi seyirler dileriz.

Yok Oluş Filmini Full HD Türkçe Dublaj İzle

  • Yorumlar
  • Detaylar